fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні

19/ 06/ 2024
  14 червня 2024 року в Одесі відбулася знакова зустріч Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні. Вона стала важливою платформою для обговорення ключових питань, що стосуються розвитку бізнесу в регіоні та поточної ситуації. Всі учасники висловили готовність до подальшої співпраці та спільної роботи над вирішенням актуальних проблем бізнесу. Представники Європейської Бізнес Асоціації висловили подяку Делегації ЄС за підтримку та зацікавленість у розвитку бізнес-середовища в Україні у невизначений час. Ця зустріч є ще одним кроком на шляху до зміцнення економічних зв’язків між Україною та Європейським Союзом, а також підтверджує повну підтримку південних регіонів та українського народу. 

14 червня 2024 року в Одесі відбулася знакова зустріч Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації з делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні.

Вона стала важливою платформою для обговорення ключових питань, що стосуються розвитку бізнесу в регіоні та поточної ситуації. Всі учасники висловили готовність до подальшої співпраці та спільної роботи над вирішенням актуальних проблем бізнесу. Представники Європейської Бізнес Асоціації висловили подяку Делегації ЄС за підтримку та зацікавленість у розвитку бізнес-середовища в Україні у невизначений час.

Ця зустріч є ще одним кроком на шляху до зміцнення економічних зв’язків між Україною та Європейським Союзом, а також підтверджує повну підтримку південних регіонів та українського народу. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: