fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Офісу Асоціації в Одесі з Одеською ОДА

24/ 07/ 2018
    24 липня відбулась зустріч Південноукраїнського офісу Асоціації з керівництвом Одеської обласної державної адміністрації. Заступник Голови ОДА Світлана Шаталова розповіла про досягнення в Одеській області, зміни повноважень органів державного нагляду (контролю) та налагодження діалогу з підприємцями під час проведення перевірок. Адже, як відомо Постановою Кабінету Міністрів України від  18  грудня 2017 року №1104 (набрала чинності наприкінці лютого 2018 року) відновлено заходи державного нагляду та контролю та  перелік органів, які його здійснюють. На сьогодні список доповнили такі органи як: Держаудитслужба, Держлікслужба, Держгеокадастр, ДСНС, виконавчі органи органів самоврядування (з питань державного архітектурно-будівельного контролю та в частині заходів за додержанням законодавства про працю), органи державного ринкового нагляду у межах сфер своєї відповідальності. Тобто, 23 територіальні органи виконавчої влади отримали повноваження щодо перевірок суб’єктів господарювання. Як підкреслила пані Світлана: «Планові заходи здійснюються за умови письмового повідомлення субєкта господарювання не пізніше як за 10 днів до дня здійснення. Строк здійснення – не більше 10 робочих днів, при цьому продовження строку - не допускається. А головним принципом є вибірковість контролю на основі оцінки ризиків у діяльності суб’єкта господарювання, що саме відповідає провідній міжнародній практиці». Також в ході дискусії членські компанії обговорили з представниками Одеської ОДА наступні питання: проблеми взаємодії з Державною екологічною інспекцією та Екологічною інспекцією Чорного моря, проблеми митного оформлення і подолання контрабанди, запобігання непланових перевірок із застосуванням санкцій, підвищення валового регіонального продукту та створення прийнятного середовища для інвесторів. Серед інструментів комунікації із бізнесом ОДА були запропоновані Департамент економічної політики і стратегічного розвитку ОДА, який завжди готовий прийти на допомогу у разі необхідності глибокого аналізу проблеми та підготовки змін до нормативно-правових актів; Обласна  міжвідомча комісія з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню і захопленню підприємств, діяльність якої була нещодавно відновлена і вже проведено 2 засідання і розглянуто більше 40 справ; та КП «Бюро регіонального розвитку».  Як раз під час зустрічі Директор Бюро Ірина Вахрамєєва розповіла про діяльність комунального підприємства, зазначивши, що одним з основних аспектів є  залучення інвестицій, спрямованих на розвиток і посилення Одеської області та підтримку вітчизняних виробників в цілому. Дякуємо Одеській ОДА за відкритість до комунікації із бізнесом та всім гостям зустрічі за активність і конструктивний діалог!
01/

 

24 липня відбулась зустріч Південноукраїнського офісу Асоціації з керівництвом Одеської обласної державної адміністрації. Заступник Голови ОДА Світлана Шаталова розповіла про досягнення в Одеській області, зміни повноважень органів державного нагляду (контролю) та налагодження діалогу з підприємцями під час проведення перевірок. Адже, як відомо Постановою Кабінету Міністрів України від  18  грудня 2017 року №1104 (набрала чинності наприкінці лютого 2018 року) відновлено заходи державного нагляду та контролю та  перелік органів, які його здійснюють.

На сьогодні список доповнили такі органи як: Держаудитслужба, Держлікслужба, Держгеокадастр, ДСНС, виконавчі органи органів самоврядування (з питань державного архітектурно-будівельного контролю та в частині заходів за додержанням законодавства про працю), органи державного ринкового нагляду у межах сфер своєї відповідальності. Тобто, 23 територіальні органи виконавчої влади отримали повноваження щодо перевірок суб’єктів господарювання. Як підкреслила пані Світлана: «Планові заходи здійснюються за умови письмового повідомлення суб’єкта господарювання не пізніше як за 10 днів до дня здійснення. Строк здійснення – не більше 10 робочих днів, при цьому продовження строку – не допускається. А головним принципом є вибірковість контролю на основі оцінки ризиків у діяльності суб’єкта господарювання, що саме відповідає провідній міжнародній практиці».

Також в ході дискусії членські компанії обговорили з представниками Одеської ОДА наступні питання: проблеми взаємодії з Державною екологічною інспекцією та Екологічною інспекцією Чорного моря, проблеми митного оформлення і подолання контрабанди, запобігання непланових перевірок із застосуванням санкцій, підвищення валового регіонального продукту та створення прийнятного середовища для інвесторів.

Серед інструментів комунікації із бізнесом ОДА були запропоновані Департамент економічної політики і стратегічного розвитку ОДА, який завжди готовий прийти на допомогу у разі необхідності глибокого аналізу проблеми та підготовки змін до нормативно-правових актів; Обласна  міжвідомча комісія з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню і захопленню підприємств, діяльність якої була нещодавно відновлена і вже проведено 2 засідання і розглянуто більше 40 справ; та КП «Бюро регіонального розвитку».  Як раз під час зустрічі Директор Бюро Ірина Вахрамєєва розповіла про діяльність комунального підприємства, зазначивши, що одним з основних аспектів є  залучення інвестицій, спрямованих на розвиток і посилення Одеської області та підтримку вітчизняних виробників в цілому.

Дякуємо Одеській ОДА за відкритість до комунікації із бізнесом та всім гостям зустрічі за активність і конструктивний діалог!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: