fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Офісу Асоціації в Одесі з керівництвом ПАТ Укрзалізниця

30/ 05/ 2018
    30 травня Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації разом з членськими компаніями зустрілись з керівництвом ПАТ «Укрзалізниця”, в рамках конференції UZ: Investor Day 2018. Основною темою для обговорення стали перспективи довгострокових інвестицій в залізничний транспорт та напрямки інвестування. Зустріч відкрив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. У своєму  виступі він висвітлив потенціал для інвестування в ПАТ УЗ, показавши розрив між потребою у інвестиціях та фактичними їх обсягами. «Існують різні механізми залучення коштів, одним з яких розглядає  Укрзалізниця, є фінансовий лізинг. Він дозволить задовольняти потреби вантажовідправників у рухомому складі та зберегти позиції УЗ на ринку перевезень» - зазначив пан Кравцов. Спікерами та модераторами конференції також виступили Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, Олександр Лазарєв, співголова митного комітету Європейської Бізнес Асоціації і голова Координаційної Ради Асоціації в Одесі, та Андрій Безпятов, керуючий директор Dragon Capital та інші. Протягом заходу на панельних дискусіях більш детально обговорювались підходи для залучення приватних інвестицій у тяговий рухомий склад та вантажні вагони, реалізації проектів реконструкції інфраструктури та подальший розвиток термінальних комплексів. Крім того, в учасників була можливість поставити актуальні питання та поспілкуватися особисто з представниками ПАТ «Укрзалізниця».
01/

 

30 травня Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації разом з членськими компаніями зустрілись з керівництвом ПАТ «Укрзалізниця”, в рамках конференції UZ: Investor Day 2018. Основною темою для обговорення стали перспективи довгострокових інвестицій в залізничний транспорт та напрямки інвестування.

Зустріч відкрив в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов. У своєму  виступі він висвітлив потенціал для інвестування в ПАТ УЗ, показавши розрив між потребою у інвестиціях та фактичними їх обсягами. «Існують різні механізми залучення коштів, одним з яких розглядає  Укрзалізниця, є фінансовий лізинг. Він дозволить задовольняти потреби вантажовідправників у рухомому складі та зберегти позиції УЗ на ринку перевезень» – зазначив пан Кравцов.

Спікерами та модераторами конференції також виступили Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, Олександр Лазарєв, співголова митного комітету Європейської Бізнес Асоціації і голова Координаційної Ради Асоціації в Одесі, та Андрій Безпятов, керуючий директор Dragon Capital та інші.

Протягом заходу на панельних дискусіях більш детально обговорювались підходи для залучення приватних інвестицій у тяговий рухомий склад та вантажні вагони, реалізації проектів реконструкції інфраструктури та подальший розвиток термінальних комплексів. Крім того, в учасників була можливість поставити актуальні питання та поспілкуватися особисто з представниками ПАТ «Укрзалізниця».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: