fbpx

Зустріч Координаційної Ради Асоціації у Дніпрі

28/ 02/ 2020
    Посилення GR-напрямку в регіоні, плани на майбутнє, події та проєкти – про це та інше говорили члени Координаційної Ради Дніпра на своїй черговій зустрічі. Цього разу захід пройшов в офісі «МІМ», куди гостинно запросив Мушег Геворгян, співвласник компанії, член Координаційної Ради 2019 р.  Крім того, обговорили можливості підтримки благодійної ініціативи юнака, який звернувся до ЕВА, щодо забезпечення безпеки пересування школярів та дітей міст та сіл області в темний час доби. Михайло пропонує роздати дітям люмінесцентні фігурки чоловічків, що відблискують, і які буде видно автівкам, які наближаються до пішоходів. Така ініціатива зможе врятувати чимало дітлахів.  
01/

 

Посилення GR-напрямку в регіоні, плани на майбутнє, події та проєкти – про це та інше говорили члени Координаційної Ради Дніпра на своїй черговій зустрічі. Цього разу захід пройшов в офісі «МІМ», куди гостинно запросив Мушег Геворгян, співвласник компанії, член Координаційної Ради 2019 р. 

Крім того, обговорили можливості підтримки благодійної ініціативи юнака, який звернувся до ЕВА, щодо забезпечення безпеки пересування школярів та дітей міст та сіл області в темний час доби. Михайло пропонує роздати дітям люмінесцентні фігурки чоловічків, що відблискують, і які буде видно автівкам, які наближаються до пішоходів. Така ініціатива зможе врятувати чимало дітлахів.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: