fbpx

Зустріч Координаційної Ради Асоціації у Дніпрі

21/ 01/ 2020
  Відбулась перша зустріч нового складу Координаційної ради Асоціації 2020 у Дніпрі. Програма була насичена, чимало питань було заплановано до обговорення.  Так, першочергово і одностайно було затверджено голову – Координаційну Раду очолила Алла Савченко, президент БДО Україна.   Також члени КР обговорили пріоритети діяльності на 2020 рік, найближчі плани та заходи Асоціації у Дніпрі, головні новини регіону, новини компаній тощо.   Головні проблеми та біль регіону – екологія та відсутність нормального авіа-сполучення із зовнішнім світом. Дніпро давно став заручником ситуації і не може бути конкурентним із іншими провідними регіонами: вже існуючі інвестори та бізнес страждають, а для нових це перепона, через яку вони не бачать Дніпропетровщину інвестиційно-привабливою.   Координаційна Рада визначила напрямок та готова до ефективної роботи.   Іще раз вітаємо новообраних членів КР та Аллу Савченко з обранням головою!

Відбулась перша зустріч нового складу Координаційної ради Асоціації 2020 у Дніпрі. Програма була насичена, чимало питань було заплановано до обговорення. 

Так, першочергово і одностайно було затверджено голову – Координаційну Раду очолила Алла Савченко, президент БДО Україна.  

Також члени КР обговорили пріоритети діяльності на 2020 рік, найближчі плани та заходи Асоціації у Дніпрі, головні новини регіону, новини компаній тощо.  

Головні проблеми та біль регіону – екологія та відсутність нормального авіа-сполучення із зовнішнім світом. Дніпро давно став заручником ситуації і не може бути конкурентним із іншими провідними регіонами: вже існуючі інвестори та бізнес страждають, а для нових це перепона, через яку вони не бачать Дніпропетровщину інвестиційно-привабливою.  

Координаційна Рада визначила напрямок та готова до ефективної роботи.  

Іще раз вітаємо новообраних членів КР та Аллу Савченко з обранням головою!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: