fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Координаційно-дорадчої ради з Крістофером Алланом та Білалом Заходом

16/ 03/ 2024
  Нещодавно члени Координаційно-дорадчої ради Західноукраїнського Офісу Асоціації зустрілися з Крістофером Алланом, Директором Відділу Східної Європи та Центральної Азії МЗС Великої Британії, а також Білалом Заходом, Міністром-радником Посольства Великої Британії в Україні. Під час зустрічі сторони змогли обговорити ключові аспекти взаємодії британського та українського бізнесу, окреслити виклики, з якими стикається бізнес, та напрями для подальшої співпраці. Звісно, представники Офісу Асоціації підкреслили важливість та вагомий внесок допомоги яку сьогодні Велика Британія надає Україні. Далі, поділились тим, як долають перешкоди та справляються з проблемами, які виникли через війну в Україні. Серед іншого, обговорили проблематику часткового блокування кордону ЄС з Україною та можливі шляхи її вирішення.  Важливим питанням стало залучення нових британських інвестицій в Україну. Сторони обговорили шляхи реалізації цього завдання, особливо в контексті рамкової Сторічної угоди між Великою Британією та Україною, яка нещодавно була підписана. Так, колеги з Британії підкреслили важливість залучення бізнесу у реалізації вищезгаданої угоди, а також зазначили про боротьбу з корупцією, що для них є одним із ключових чинників для покращення інвестиційного клімату в Україні. Крім того, учасники зустрічі приділили увагу налагодженню та ефективній комунікації між британським та українським бізнесом, що може стати частиною позитивних змін у будівництві екологічних взаємовідносин між двома державами. 

Нещодавно члени Координаційно-дорадчої ради Західноукраїнського Офісу Асоціації зустрілися з Крістофером Алланом, Директором Відділу Східної Європи та Центральної Азії МЗС Великої Британії, а також Білалом Заходом, Міністром-радником Посольства Великої Британії в Україні.

Під час зустрічі сторони змогли обговорити ключові аспекти взаємодії британського та українського бізнесу, окреслити виклики, з якими стикається бізнес, та напрями для подальшої співпраці.

Звісно, представники Офісу Асоціації підкреслили важливість та вагомий внесок допомоги яку сьогодні Велика Британія надає Україні. Далі, поділились тим, як долають перешкоди та справляються з проблемами, які виникли через війну в Україні. Серед іншого, обговорили проблематику часткового блокування кордону ЄС з Україною та можливі шляхи її вирішення. 

Важливим питанням стало залучення нових британських інвестицій в Україну. Сторони обговорили шляхи реалізації цього завдання, особливо в контексті рамкової Сторічної угоди між Великою Британією та Україною, яка нещодавно була підписана. Так, колеги з Британії підкреслили важливість залучення бізнесу у реалізації вищезгаданої угоди, а також зазначили про боротьбу з корупцією, що для них є одним із ключових чинників для покращення інвестиційного клімату в Україні.

Крім того, учасники зустрічі приділили увагу налагодженню та ефективній комунікації між британським та українським бізнесом, що може стати частиною позитивних змін у будівництві екологічних взаємовідносин між двома державами. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: