fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Комітету з охорони здоров’я ЄБА з Андрієм Віленським, т.в.о. Голови НСЗУ та Альоною Горошко, директором департаменту замовлення медичних послуг та лікарських засобів

12/ 10/ 2020
  9 жовтня 2020 року Комітетом з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації була проведена зустріч бізнесу з Андрієм Віленським, т.в.о. Голови Національної служби здоров’я України та Альоною Горошко, директором департаменту замовлення медичних послуг та лікарських засобів. Зустріч була присвячена обговоренню наступних актуальних питань діяльності НСЗУ: Сучасний стан та плани діяльності НСЗУ як замовника медичних послуг та лікарських засобів за Програмою медичних гарантій (ПМГ); Формування ПМГ на 2021 рік; Включення  вартості лікарських засобів до тарифів ПМГ на 2021 рік; Процедура закупівель лікарських засобів, що входитимуть до ПМГ та виключені із номенклатур закупівель МОЗ України; Застосування до закупівель лікарських засобів у 2021 році Національного переліку основних лікарських засобів; Розвиток у 2021 році програми реімбурсації «Доступні ліки», її розширення та критерії такого розширення; Плани щодо подальшого запровадження та розширення функціоналу електронної системи охорони здоров’я, в тому числі реєстрів пацієнтів, електронного рецепту. Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації вдячний всім представникам бізнесу та державних органів за змістовний діалог та сподівається на продовження конструктивної та плідної співпраці у вищевказаних напрямах!

9 жовтня 2020 року Комітетом з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації була проведена зустріч бізнесу з Андрієм Віленським, т.в.о. Голови Національної служби здоров’я України та Альоною Горошко, директором департаменту замовлення медичних послуг та лікарських засобів.

Зустріч була присвячена обговоренню наступних актуальних питань діяльності НСЗУ:

  • Сучасний стан та плани діяльності НСЗУ як замовника медичних послуг та лікарських засобів за Програмою медичних гарантій (ПМГ);
  • Формування ПМГ на 2021 рік;
  • Включення  вартості лікарських засобів до тарифів ПМГ на 2021 рік;
  • Процедура закупівель лікарських засобів, що входитимуть до ПМГ та виключені із номенклатур закупівель МОЗ України;
  • Застосування до закупівель лікарських засобів у 2021 році Національного переліку основних лікарських засобів;
  • Розвиток у 2021 році програми реімбурсації «Доступні ліки», її розширення та критерії такого розширення;
  • Плани щодо подальшого запровадження та розширення функціоналу електронної системи охорони здоров’я, в тому числі реєстрів пацієнтів, електронного рецепту.

Комітет з охорони здоров’я Європейської Бізнес Асоціації вдячний всім представникам бізнесу та державних органів за змістовний діалог та сподівається на продовження конструктивної та плідної співпраці у вищевказаних напрямах!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: