fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч із Послом Італії в Україні у Харкові

24/ 05/ 2019
  24 травня 2019р. до Харкова у рамках робочого візиту завітали посол Італії в Україні пан Давіде Ла Чечіліа та його колеги. На зустрічі обговорювали шляхи співпраці між нашими країнами, безпосередньо з Харківським регіоном. Як повідомив пан Посол, найбільш перспективними напрямками розвитку бізнесу та інвестицій в Україні італійські партнери вважають сільське господарство, інфраструктуру, енергетику й енергоефективні технології. Нещодавно прийняте законодавство щодо альтернативної енергетики значно підвищило інвестиційну привабливість у цьому секторі. Зі своєї сторони керівники членських компаній Асоціації озвучили сподівання щодо співпраці між нашими країнами з точки зору їхньої діяльності: виробництва, агробізнесу, сфери нерухомості тощо, а також розповіли про потенційні можливості для італійського інвестора.

24 травня 2019р. до Харкова у рамках робочого візиту завітали посол Італії в Україні пан Давіде Ла Чечіліа та його колеги.

На зустрічі обговорювали шляхи співпраці між нашими країнами, безпосередньо з Харківським регіоном. Як повідомив пан Посол, найбільш перспективними напрямками розвитку бізнесу та інвестицій в Україні італійські партнери вважають сільське господарство, інфраструктуру, енергетику й енергоефективні технології. Нещодавно прийняте законодавство щодо альтернативної енергетики значно підвищило інвестиційну привабливість у цьому секторі.

Зі своєї сторони керівники членських компаній Асоціації озвучили сподівання щодо співпраці між нашими країнами з точки зору їхньої діяльності: виробництва, агробізнесу, сфери нерухомості тощо, а також розповіли про потенційні можливості для італійського інвестора.

Спікери

1 / 1
Давіде Ла Чечілія
Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні
Давіде Ла Чечілія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: