fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч із керівництвом Слобожанської митниці Держмитслужби у Харкові

15/ 10/ 2020
  Відбулася робоча зустріч представників EBA Kharkiv -  суб’єктів ЗЕД – з новим в.о. начальника Слобожанської митниці Держмитслужби Міщенком Юрієм Анатолійовичем та його колегами. Говорили про створення сприятливих умов для ведення бізнесу, підіймали проблемні питання, які виникають в процесі митного оформлення товарів, та пропонували шляхи їх вирішення. Дякуємо керівництву митниці за  продовження  діалогу в позитивному руслі! Усі проблемні питання, з якими стикається  бізнес під час перетину кордону, домовились передавати у письмовому вигляді на опрацювання.

Відбулася робоча зустріч представників EBA Kharkiv –  суб’єктів ЗЕД – з новим в.о. начальника Слобожанської митниці Держмитслужби Міщенком Юрієм Анатолійовичем та його колегами. Говорили про створення сприятливих умов для ведення бізнесу, підіймали проблемні питання, які виникають в процесі митного оформлення товарів, та пропонували шляхи їх вирішення.

Дякуємо керівництву митниці за  продовження  діалогу в позитивному руслі!

Усі проблемні питання, з якими стикається  бізнес під час перетину кордону, домовились передавати у письмовому вигляді на опрацювання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: