fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч із кандидатами на пост Харківського міського голови

13/ 10/ 2020
  https://youtu.be/7y0ovnCXhys Представники ЕВА Харків зустрілись офлайн та онлайн з кандидатами на пост Харківського міського голови. На зустріч були запрошені усі  офіційно зареєстровані кандидати. Були присутні: Безлепкін Валерій, Соловйов Микита, Черняк Ігор та Ярославський Денис. Бізнес-спільноту хвилювали такі питання: програми кандидатів щодо розвитку інфраструктури та транспорту міста; умов ведення бізнесу та відновлення промисловості; медичної реформи та безпеки; гуманітарних питань (освіти, тощо). Щиро дякуємо нашим гостям, модераторам: Рубіну Едуарду, Голові Ради директорів «Телесенс IТ», Голові Координаційної ради ЕВА у Харкові, і Балака Ігорю, генеральному директору ВПФ «Крона», члену Координаційної ради, та партнерам локації - Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Харкові!

Представники ЕВА Харків зустрілись офлайн та онлайн з кандидатами на пост Харківського міського голови. На зустріч були запрошені усі  офіційно зареєстровані кандидати.

Були присутні: Безлепкін ВалерійСоловйов Микита, Черняк Ігор та Ярославський Денис.

Бізнес-спільноту хвилювали такі питання: програми кандидатів щодо

  • розвитку інфраструктури та транспорту міста;
  • умов ведення бізнесу та відновлення промисловості;
  • медичної реформи та безпеки;
  • гуманітарних питань (освіти, тощо).

Щиро дякуємо нашим гостям, модераторам: Рубіну Едуарду, Голові Ради директорів «Телесенс IТ», Голові Координаційної ради ЕВА у Харкові, і Балака Ігорю, генеральному директору ВПФ «Крона», члену Координаційної ради, та партнерам локації – Центру підтримки підприємців “Дія.Бізнес” у Харкові!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: