Зустріч імпортерів і експортерів: Конвенція Пан-Євро-Мед

28/ 02/ 2019

Глобалізація посилює торгівельні зв’язки між країнами, сприяє поглибленню інтеграції й кооперації. У конкурентній боротьбі виграють ті, які торгують на преференційних умовах. На сьогодні у світі підписано понад 900 угод вільної торгівлі, ще 100 знаходяться в стані підписання та ратифікації. Договори різняться за рівнями глибини і регулюють не тільки зменшення мита, а й захист інвестицій та прав інтелектуальної власності, доступ до ринків державних закупівель, умови конкуренції тощо.

1 лютого 2018 року Україна приєдналась до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження. Під час реалізації договору на практиці виникає чимало запитань, які потребують прояснення.

На заході обговорювали імплементацію Конвенції. Лідер митної практики PwC Ukraine Денис Шендрик виклав у презентації правила застосування та переваги угоди Пан-Євро-Мед. Особливості двосторонньої й діагональної кумуляції, підтвердження країни походження, умови отримання сертифікатів EUR.1 та EURO-MED викликали жваву дискусію серед учасників. Віра Носова, митний консультант, підняла ряд складних питань, з якими бізнес стикається вже зараз. Коментарі та тлумачення спірних кейсів надав заступник начальника Харківської митниці Валерій Остапчук.

Спікери

1 / 3
Валерій Остапчук
Заступник начальника Харківської митниці
Віра Носова
Консультант з митних питань
Денис Шендрик
Cтарший менеджер податкової практики PwC Україна
Валерій Остапчук
Віра Носова
Денис Шендрик

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: