fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч “Глобальне лідерство: стратегії соціального інтелекту”

18/ 10/ 2021
  Світ випробовує лідера все новими й новими викликами. Старі способи вирішення питань вже не діють - на зміну батогу і прянику приходять порозуміння, уважність і гнучкість. Чому керівник, який підвищує голос на підлеглих або погрожує, - профнепридатний? Які інструменти варто взяти на озброєння лідеру, щоб запалити команду і підштовхувати її до руху вперед? Навіщо йти шляхом інтуїтивного лідерства, коли все придумано до нас? Адже можна запозичувати кращі практики корпоративної культури та вчитися у найкращих. Для цього приходьте в МІМ на зустріч з експертами з лідерства: Олександр Сударкін – кандидат економічних наук, директор програм MBA та pre-МВА Менеджмент та Лідерство Бізнес-школи МІМ, бізнес-тренер та коуч з 15-річним досвідом, автор книг Влада. Управління. Лідерство та Три кола лідерства. Всеволод Зеленін – доктор філософії у психології, CEO ZeleninLab, запрошений викладач Бізнес-школи МІМ, коуч перших осіб з більш ніж 25-річним досвідом роботи у США, Канаді, Ізраїлі, країнах ЄС. Подія відбудеться 18 жовтня! Зустрічаємося о 18.30 в Бізнес-школі МІМ (Шулявська 10/12 В). Реєстрація за посиланням: https://mim.kyiv.ua/events/view/globalne-lderstvo-strateg-socalnogo-ntelektu

Світ випробовує лідера все новими й новими викликами. Старі способи вирішення питань вже не діють – на зміну “батогу і прянику” приходять порозуміння, уважність і гнучкість.

Чому керівник, який підвищує голос на підлеглих або погрожує, – профнепридатний?

Які інструменти варто взяти на озброєння лідеру, щоб “запалити” команду і підштовхувати її до руху вперед?

Навіщо йти шляхом інтуїтивного лідерства, коли “все придумано до нас”? Адже можна запозичувати кращі практики корпоративної культури та вчитися у найкращих.

Для цього приходьте в МІМ на зустріч з експертами з лідерства:

Олександр Сударкін – кандидат економічних наук, директор програм MBA та pre-МВА Менеджмент та Лідерство Бізнес-школи МІМ, бізнес-тренер та коуч з 15-річним досвідом, автор книг “Влада. Управління. Лідерство” та “Три кола лідерства”.

Всеволод Зеленін – доктор філософії у психології, CEO ZeleninLab, запрошений викладач Бізнес-школи МІМ, коуч перших осіб з більш ніж 25-річним досвідом роботи у США, Канаді, Ізраїлі, країнах ЄС.

Подія відбудеться 18 жовтня!

Зустрічаємося о 18.30 в Бізнес-школі МІМ (Шулявська 10/12 В).

Реєстрація за посиланням: https://mim.kyiv.ua/events/view/globalne-lderstvo-strateg-socalnogo-ntelektu

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: