fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ГУ ДПС у Запорізькій області: Податкові перевірки

24/ 05/ 2023
  Днями відбулась зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ДПС у Запорізькій області, де обговорили: Новації в податковому законодавстві. Приділили увагу темі планових перевірок у 2023 році. Окреслили нові можливості електронного кабінету платника податків. Цікавими і корисними були наведені ДПС у Запорізькій області приклади встановлених порушень з ризиковими контрагентами та заниження податку на прибуток іноземних осіб. Крім того, увагу учасників вебінару ДПС у Запорізькій області звернули на майбутні законодавчі нововведення, серед яких – проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування в період дії воєнного стану. Експерти AC Crowe Ukraine Леонід Карпов та Алевтина Поліщук надали фахові поради та відповіли на актуальні питання з наступних тем: облікова політика в судовій практиці; дисконтування довгострокової заборгованості; списання безнадійної заборгованості (строк позовної давності); документування господарських операцій. Ми вдячні ДПС у Запорізькій області, Руслану Рачинському, Ользі Лисенко та Олені Рулевській за швидке реагування на запити бізнесу та роз’яснення з актуальних питань!

Днями відбулась зустріч Фінансово-податкового комітету Офісу Асоціації у Дніпрі з ДПС у Запорізькій області, де обговорили:

  • Новації в податковому законодавстві.
  • Приділили увагу темі планових перевірок у 2023 році.
  • Окреслили нові можливості електронного кабінету платника податків.

Цікавими і корисними були наведені ДПС у Запорізькій області приклади встановлених порушень з ризиковими контрагентами та заниження податку на прибуток іноземних осіб.

Крім того, увагу учасників вебінару ДПС у Запорізькій області звернули на майбутні законодавчі нововведення, серед яких – проєкт Закону про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування в період дії воєнного стану.

Експерти AC Crowe Ukraine Леонід Карпов та Алевтина Поліщук надали фахові поради та відповіли на актуальні питання з наступних тем:

  • облікова політика в судовій практиці;
  • дисконтування довгострокової заборгованості;
  • списання безнадійної заборгованості (строк позовної давності);
  • документування господарських операцій.

Ми вдячні ДПС у Запорізькій області, Руслану Рачинському, Ользі Лисенко та Олені Рулевській за швидке реагування на запити бізнесу та роз’яснення з актуальних питань!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: