fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro зі Східним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків

15/ 02/ 2024
  На черговій зустрічі Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro зі Східним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків обговорили наступні теми: Стандартний аудиторський файл SAF-T UA. Особливості оподаткування нерезидентів. Впровадження безкоштовного мобільного застосунку «Моя податкова». Тож ділимося інсайтами від експертів: SAF-T UA (Standard Audit File - Tax Ukraine) – це електронний формат звітності, що використовується для обміну даними бухгалтерського обліку з податковими органами України. Його розробили з метою спрощення податкового адміністрування та підвищення прозорості ведення бізнесу. Таким чином, обовязкове щорічне подання Стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA) для великих платників податків (з річним доходом понад 100 млн грн) буде запроваджено вже з 2025 року. Щодо мобільного застосунку «Моя податкова», то його функціонал містить у собі: інформацію про платника податків, сплату податків, подання податкової звітності, отримання повідомлень від ДПС, спілкування з ДПС. Зрештою, його використання для платників податків матиме ряд значних преваг, які дозволять економити час.

На черговій зустрічі Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro зі Східним міжрегіональним управлінням ДПС по роботі з великими платниками податків обговорили наступні теми:

  • Стандартний аудиторський файл SAF-T UA.
  • Особливості оподаткування нерезидентів.
  • Впровадження безкоштовного мобільного застосунку «Моя податкова».

Тож ділимося інсайтами від експертів:

SAF-T UA (Standard Audit File – Tax Ukraine) – це електронний формат звітності, що використовується для обміну даними бухгалтерського обліку з податковими органами України.

Його розробили з метою спрощення податкового адміністрування та підвищення прозорості ведення бізнесу. Таким чином, обов’язкове щорічне подання Стандартного аудиторського файлу (SAF-T UA) для великих платників податків (з річним доходом понад 100 млн грн) буде запроваджено вже з 2025 року.

Щодо мобільного застосунку «Моя податкова», то його функціонал містить у собі: інформацію про платника податків, сплату податків, подання податкової звітності, отримання повідомлень від ДПС, спілкування з ДПС. Зрештою, його використання для платників податків матиме ряд значних преваг, які дозволять економити час.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: