fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro з ГУ ДПС у Дніпропетровській області

22/ 12/ 2023
  Цього тижня Фінансово-податковий комітет EBA Dnipro разом з ДПС у Дніпропетровській області провели заключну зустріч цього року. У рамках заходу були розглянуті актуальні питання щодо: Гуманітарної допомоги та донатів. Оподаткування на тимчасово окупованих територіях. Податкової знижки. Тож, у контексті оподаткування гуманітарної допомоги, донатів та будь-якої допомоги, надання допомоги грошовими коштами не є постачанням товарів та послуг, тому такі операції відповідно до статті 185 Податкового кодексу України не є об’єктом оподаткування. Податковим кодексом України визначено, що не є постачанням товарів та послуг операції з безоплатної, будь-якої грошової, матеріальної або інших видів компенсацій на користь ЗСУ, Національної гвардії України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби, МВС та інших установ та організацій, які віднесені до відповідної норми оподаткування Податкового кодексу, а також військових частин, підрозділів, установ або організацій, що утримуються за рахунок державних коштів та оподатковуються за нульовою ставкою ПДВ. Модерував захід Леонід Карпов, голова Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro, партнер AC Crowe Ukraine. Ми щиро вдячні ГУ ДПС у Дніпропетровській області та АС Crowe Ukraine за плідну співпрацю в цьому році!

Цього тижня Фінансово-податковий комітет EBA Dnipro разом з ДПС у Дніпропетровській області провели заключну зустріч цього року.

У рамках заходу були розглянуті актуальні питання щодо:

  • Гуманітарної допомоги та донатів.
  • Оподаткування на тимчасово окупованих територіях.
  • Податкової знижки.

Тож, у контексті оподаткування гуманітарної допомоги, донатів та будь-якої допомоги, надання допомоги грошовими коштами не є постачанням товарів та послуг, тому такі операції відповідно до статті 185 Податкового кодексу України не є об’єктом оподаткування. Податковим кодексом України визначено, що не є постачанням товарів та послуг операції з безоплатної, будь-якої грошової, матеріальної або інших видів компенсацій на користь ЗСУ, Національної гвардії України, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби, МВС та інших установ та організацій, які віднесені до відповідної норми оподаткування Податкового кодексу, а також військових частин, підрозділів, установ або організацій, що утримуються за рахунок державних коштів та оподатковуються за нульовою ставкою ПДВ.

Модерував захід Леонід Карпов, голова Фінансово-податкового комітету EBA Dnipro, партнер AC Crowe Ukraine.

Ми щиро вдячні ГУ ДПС у Дніпропетровській області та АС Crowe Ukraine за плідну співпрацю в цьому році!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: