fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі з керівництвом ГУ ДПС у Дніпропетровській області

16/ 02/ 2022
  Сьогодні, 16 лютого, відбулася зустріч Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі з керівництвом ГУ ДПС у Дніпропетровській області.  Під час заходу обговорили актуальні питання трансфертного ціноутворення, а саме:  контрольовані операції та їхні критерії;   застосування комплексу норм стосовно наявності «розумної економічної причини (ділової мети)» під час проведення перевірок контролюючими органами;  розяснення та оцінки, які мають надавати суди під час розгляду справ. В якості прикладів були представлені постанови Верховного суду щодо імпортних та експортних операцій, придбання товарів у нерезидентів, оцінки щодо позиції платника податку та контролюючого органу. Ми щиро дякуємо Леоніду Карпову, голові Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі, партнеру AC Crowe Ukraine за модерацію та ГУ ДПС у Дніпропетровській області за відкритість та готовність підтримувати діалог з бізнесом.

Сьогодні, 16 лютого, відбулася зустріч Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі з керівництвом ГУ ДПС у Дніпропетровській області. 

Під час заходу обговорили актуальні питання трансфертного ціноутворення, а саме: 

  • контрольовані операції та їхні критерії 
  • застосування комплексу норм стосовно наявності «розумної економічної причини (ділової мети)» під час проведення перевірок контролюючими органами; 
  • роз’яснення та оцінки, які мають надавати суди під час розгляду справ.

В якості прикладів були представлені постанови Верховного суду щодо імпортних та експортних операцій, придбання товарів у нерезидентів, оцінки щодо позиції платника податку та контролюючого органу.

Ми щиро дякуємо Леоніду Карпову, голові Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі, партнеру AC Crowe Ukraine за модерацію та ГУ ДПС у Дніпропетровській області за відкритість та готовність підтримувати діалог з бізнесом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: