fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Фінансово-податкового комітету Асоціації у Дніпрі з ДПС у Дніпропетровській області

13/ 05/ 2022
  13 травня на зустрічі Фінансово -податкового комітету Асоціації у Дніпрі з Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області обговорили: Поточну ситуацію в Дніпропетровській області зі збором податків. Особливості оподаткування ПДВ та подання звітності у період дії воєнного стану. Звітування по єдиному податку за ставкою 2 %. Застосування платниками податків пільг стосовно сплати екологічного податку, плати за землю за земельні ділянки, що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації. Так, незважаючи на складну ситуацію у країні, платники податків не тільки сплачують їх, а й забезпечують їхнє зростання. Протягом січня-квітня 2022 року платники поповнили бюджети всіх рівнів на 21 млрд гривень. Завдяки сумлінному виконанню обов’язків платниками податків до бюджету Дніпропетровщини надійшли 12 млрд. гривень. Офіс Асоціації у Дніпрі вдячний ДПС у Дніпропетровській області за відкритість та готовність підтримувати діалог з бізнес-спільнотою, а також за модерацію - голові Фінансово – податкового комітету EBA Dnipro Леоніду Карпову, партнеру AC Crowe Ukraine.

13 травня на зустрічі Фінансово -податкового комітету Асоціації у Дніпрі з Головним управлінням ДПС у Дніпропетровській області обговорили:

  • Поточну ситуацію в Дніпропетровській області зі збором податків.
  • Особливості оподаткування ПДВ та подання звітності у період дії воєнного стану.
  • Звітування по єдиному податку за ставкою 2 %.
  • Застосування платниками податків пільг стосовно сплати екологічного податку, плати за землю за земельні ділянки, що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації.

Так, незважаючи на складну ситуацію у країні, платники податків не тільки сплачують їх, а й забезпечують їхнє зростання. Протягом січня-квітня 2022 року платники поповнили бюджети всіх рівнів на 21 млрд гривень. Завдяки сумлінному виконанню обов’язків платниками податків до бюджету Дніпропетровщини надійшли 12 млрд. гривень.

Офіс Асоціації у Дніпрі вдячний ДПС у Дніпропетровській області за відкритість та готовність підтримувати діалог з бізнес-спільнотою, а також за модерацію – голові Фінансово – податкового комітету EBA Dnipro Леоніду Карпову, партнеру AC Crowe Ukraine.

Спікери

1 / 1
Леонід Карпов
Партнер AC Crowe Ukraine, податки та ТЦУ, фахівець у сфері податкового консультування, кандидат економічних наук, член Громадської ради при Міністерстві фінансів України
Леонід Карпов

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: