fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч ЕВА у Дніпрі з Хюґом Мінгареллі, Головою Представництва ЄС в Україні

14/ 11/ 2018
  14 листопада, в рамках Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі відбулася зустріч бізнес спільноти із паном Хюґом Мінгареллі, Послом, Головою Представництва Європейського Союзу в Україні. Бізнес на зустрічі представили керівники українських і міжнародних компаній, які працюють в регіоні.  Учасники активно дискутували з паном послом на теми, які стосуються заходів для покращення умов ведення бізнесу у Дніпровському регіоні, торговельні відносини між Україною та ЄС,  інвестиційну привабливість регіону та його експортний потенціал. Ми дякуємо пану Мінгареллі та його команді за відкритий діалог і плідну, інформативну зустріч.

14 листопада, в рамках Європейської Бізнес Асоціації у Дніпрі відбулася зустріч бізнес спільноти із паном Хюґом Мінгареллі, Послом, Головою Представництва Європейського Союзу в Україні.

Бізнес на зустрічі представили керівники українських і міжнародних компаній, які працюють в регіоні.  Учасники активно дискутували з паном послом на теми, які стосуються заходів для покращення умов ведення бізнесу у Дніпровському регіоні, торговельні відносини між Україною та ЄС,  інвестиційну привабливість регіону та його експортний потенціал.

Ми дякуємо пану Мінгареллі та його команді за відкритий діалог і плідну, інформативну зустріч.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: