fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч-діалог з керівництвом ДФС у Львівській області та Львівської митниці

17/ 04/ 2018
    Відбулась робоча зустріч у форматі “питання-відповіді”  між керівництвом ДФС у Львівській області та представниками компаній-членів Асоціації. Учасники мали нагоду обговорити проблемні питання, які можуть виникнути під час перевірок, при реєстрації податкових накладних, а також про можливе спрощення процесу адміністрування податків у майбутньому. Не без уваги залишилося кадрове питання на Львівській митниці та ситуації, що складається у царині оформлення документів зовнішньоекономічної діяльності за принципом єдиного митного вікна тощо. Ігор Кондро, начальник Головного управління ДФС у Львівській області запевнив, що коли підприємство працює у правовому полі, то порядність такого підприємства не підлягає сумніву. Також Ігор Кондро наголосив, що телефонні лінії завжди відкриті до комунікації та консультування при наявності проблемних питань чи зауважень. Захід у такому робочому форматі відбувся вперше. Отож, учасники мали нагоду задати запитання, які стосувались загальної ситуації, їх компаній конкретно і отримати вичерпну відповідь. Хочемо подякувати Ігору Кондро, його колегам та представникам Львівської митниці ДФС за змістовну та відкриту зустріч, учасникам - за активність.
01/

 

Відбулась робоча зустріч у форматі “питання-відповіді”  між керівництвом ДФС у Львівській області та представниками компаній-членів Асоціації. Учасники мали нагоду обговорити проблемні питання, які можуть виникнути під час перевірок, при реєстрації податкових накладних, а також про можливе спрощення процесу адміністрування податків у майбутньому. Не без уваги залишилося кадрове питання на Львівській митниці та ситуації, що складається у царині оформлення документів зовнішньоекономічної діяльності за принципом єдиного митного вікна тощо.

Ігор Кондро, начальник Головного управління ДФС у Львівській області запевнив, що коли підприємство працює у правовому полі, то порядність такого підприємства не підлягає сумніву. Також Ігор Кондро наголосив, що телефонні лінії завжди відкриті до комунікації та консультування при наявності проблемних питань чи зауважень.

Захід у такому робочому форматі відбувся вперше. Отож, учасники мали нагоду задати запитання, які стосувались загальної ситуації, їх компаній конкретно і отримати вичерпну відповідь.

Хочемо подякувати Ігору Кондро, його колегам та представникам Львівської митниці ДФС за змістовну та відкриту зустріч, учасникам – за активність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: