fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч бізнесу з правоохоронцями Півдня

29/ 08/ 2023
    З початку 2023 року представники бізнесу неодноразово висловлювали занепокоєння з приводу незаконного тиску на підприємства зі сторони правоохоронних органів та наголошували на вирішенні цієї нагальної проблеми. Так, спираючись на статистику опитування щодо легкості ведення бізнесу у регіонах, проведеного Європейською Бізнес Асоціацією, покращення роботи судової та правоохоронної системи є однією з найперших умов для пожвавлення роботи бізнесу. Адже саме корупцію разом з непередбачуваними діями держави, що впливають на роботу бізнесу, підприємці називають одними з головних негативних факторів впливу. Тому, 29 cерпня Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації організував зустріч бізнес-спільноти із представниками правоохоронних органів. Від Бюро економічної безпеки присутнім був т.в.о. заступника керівника Підрозділу Віталій Мовчан, Державне бюро розслідувань представляв начальник відділу тер. управління у м. Миколаєві Олександр Салата, також був присутній заступник начальника відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області Кувшинов Андрій та представник Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Максим Чумак. Представники правоохоронних органів розповідали про аспекти правового захисту при проведенні слідчих дій та відповідали на нагальні питання, які турбують бізнес. Також окремо було винесено питання налагодження комунікації між представниками бізнес-спільноти і правоохоронцями, всі одноголосно погодились на відкритість у роботі і комунікації, яка спроможна швидко вирішити питання, пов’язанні з необґрунтованістю чи незаконністю слідчих або інших оперативних дій. Отже, злагоджена робота та довіра бізнесу до державних інституцій створює передумови для ефективного інвестування в економіку України, а забезпечення прав та інтересів суб’єктів господарювання – запорука наповнення бюджетів усіх рівнів. Ми хочемо наголосити, що захищати країну – це і захищати інвестиції в неї. Адже чесний бізнес продовжує триматися на плаву, виплачувати зарплати та поповнювати державний бюджет. І зараз нам особливо потрібна ця міць і віра інвесторів. Довіра ж базується і на безпеці, і на прозорих правилах, і на можливості розраховувати на правоохоронні органи у випадку порушення прав. 
01/

 

З початку 2023 року представники бізнесу неодноразово висловлювали занепокоєння з приводу незаконного тиску на підприємства зі сторони правоохоронних органів та наголошували на вирішенні цієї нагальної проблеми.

Так, спираючись на статистику опитування щодо легкості ведення бізнесу у регіонах, проведеного Європейською Бізнес Асоціацією, покращення роботи судової та правоохоронної системи є однією з найперших умов для пожвавлення роботи бізнесу. Адже саме корупцію разом з непередбачуваними діями держави, що впливають на роботу бізнесу, підприємці називають одними з головних негативних факторів впливу.

Тому, 29 cерпня Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації організував зустріч бізнес-спільноти із представниками правоохоронних органів. Від Бюро економічної безпеки присутнім був т.в.о. заступника керівника Підрозділу Віталій Мовчан, Державне бюро розслідувань представляв начальник відділу тер. управління у м. Миколаєві Олександр Салата, також був присутній заступник начальника відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області Кувшинов Андрій та представник Департаменту кримінальної політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Максим Чумак.

Представники правоохоронних органів розповідали про аспекти правового захисту при проведенні слідчих дій та відповідали на нагальні питання, які турбують бізнес. Також окремо було винесено питання налагодження комунікації між представниками бізнес-спільноти і правоохоронцями, всі одноголосно погодились на відкритість у роботі і комунікації, яка спроможна швидко вирішити питання, пов’язанні з необґрунтованістю чи незаконністю слідчих або інших оперативних дій.

Отже, злагоджена робота та довіра бізнесу до державних інституцій створює передумови для ефективного інвестування в економіку України, а забезпечення прав та інтересів суб’єктів господарювання – запорука наповнення бюджетів усіх рівнів. Ми хочемо наголосити, що захищати країну – це і захищати інвестиції в неї. Адже чесний бізнес продовжує триматися на плаву, виплачувати зарплати та поповнювати державний бюджет. І зараз нам особливо потрібна ця міць і віра інвесторів. Довіра ж базується і на безпеці, і на прозорих правилах, і на можливості розраховувати на правоохоронні органи у випадку порушення прав. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: