fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч бізнесу з Геннадієм Зубком

27/ 03/ 2018
    У Європейській Бізнес Асоціації відбулася зустріч бізнесу з Олексієм Кудрявцевим, Головою Державної архітектурно-будівельної інспекції України, та Геннадієм Зубком, Віце-премєр-міністром України – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Дискусія була зосереджена на питаннях дерегуляції та децентралізації, реформування будівельної галузі та втілення системних кроків у напрямку подолання корупції, забезпечення прозорої містобудівної політики та державного архітектурно-будівельного контролю. За словами Геннадія Зубка, дерегуляція у будівництві та усунення корупційних ризиків - пріоритетні завдання Мінрегіону. Високопосадовці також запевнили бізнес, що проводитимуть постійну роботу по вдосконаленню та перегляду нормативних актів, що визначають умови роботи на українському будівельному ринку, та впроваджуватимуть публічність документації. Дякуємо гостям та усім присутнім за цікаву розмову!
01/

 

У Європейській Бізнес Асоціації відбулася зустріч бізнесу з Олексієм Кудрявцевим, Головою Державної архітектурно-будівельної інспекції України, та Геннадієм Зубком, Віце-прем’єр-міністром України – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Дискусія була зосереджена на питаннях дерегуляції та децентралізації, реформування будівельної галузі та втілення системних кроків у напрямку подолання корупції, забезпечення прозорої містобудівної політики та державного архітектурно-будівельного контролю.

За словами Геннадія Зубка, дерегуляція у будівництві та усунення корупційних ризиків – пріоритетні завдання Мінрегіону.

Високопосадовці також запевнили бізнес, що проводитимуть постійну роботу по вдосконаленню та перегляду нормативних актів, що визначають умови роботи на українському будівельному ринку, та впроваджуватимуть публічність документації.

Дякуємо гостям та усім присутнім за цікаву розмову!

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: