fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації зі Святославом Вакарчуком у Дніпрі

20/ 09/ 2018
    20 вересня Європейська Бізнес Асоціація у Дніпрі провела зустріч бізнес-спільноти регіону із Святославом Вакарчуком. У заході також взяли участь представники громадських організацій, ВУЗів, державних установ. Говорили про ситуацію в Україні, верховенство права і особистий вклад кожного громадянина заради розвитку суспільного майбутнього. В ході жвавої дискусії учасники зустрічі активно ставили питання та надавали коментарі. «Наш шлях до Європи незворотній … Але справжнє наближення до Європи наступить тільки тоді, коли в країні настане верховенство права», - переконаний Святослав Вакарчук. «Чим би я не займався, де б не знаходився, я буду робити все для того, щоб в нашій країні стало більше справедливості. Я добре знаю, як фізик за освітою, що існують фундаментальні закони, на яких тримається усе інше. Верховенство права - є саме таким фундаментальним законом».  Генеральним партнером події виступив культурний і бізнес хаб I Coworking Hub.  Дякуємо нашим партнерам: BTL Ukraine - за організаційну підтримку; УКРАИНСКАЯ КОМПАНИЯ КОФЕ - за смачну каву; Сергей Лесников - за чудові фото і відео заходу!
01/

 

20 вересня Європейська Бізнес Асоціація у Дніпрі провела зустріч бізнес-спільноти регіону із Святославом Вакарчуком. У заході також взяли участь представники громадських організацій, ВУЗів, державних установ.

Говорили про ситуацію в Україні, верховенство права і особистий вклад кожного громадянина заради розвитку суспільного майбутнього. В ході жвавої дискусії учасники зустрічі активно ставили питання та надавали коментарі.

«Наш шлях до Європи незворотній … Але справжнє наближення до Європи наступить тільки тоді, коли в країні настане верховенство права», – переконаний Святослав Вакарчук. «Чим би я не займався, де б не знаходився, я буду робити все для того, щоб в нашій країні стало більше справедливості. Я добре знаю, як фізик за освітою, що існують фундаментальні закони, на яких тримається усе інше. Верховенство права – є саме таким фундаментальним законом». 

Генеральним партнером події виступив культурний і бізнес хаб I Coworking Hub

Дякуємо нашим партнерам: BTL Ukraine – за організаційну підтримку; УКРАИНСКАЯ КОМПАНИЯ КОФЕ – за смачну каву; Сергей Лесников – за чудові фото і відео заходу!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: