fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Сергієм Князєвим, Головою Національної Поліції України

27/ 02/ 2018
    Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації зустрілася з Головою Національної поліції України Сергієм Князєвим та його заступником і Головою департаменту захисту економіки Ігорем Купранцем. Представники одразу декількох комітетів Асоціації (Агрохімічного, Логістичного, Імпорту алкогольних напоїв, Побутової електротехніки та інших) мали нагоду особисто звернутися до очільників силового відомства стосовно проблеми, яка, на жаль, поєднує усі ці галузі, а саме: контрафакт, контрабанда та фальсифікат. Було приємно чути конструктивний зворотній звязок від Національної поліції та мати можливість одразу адресувати точкові кейси, які турбують бізнес у тій чи іншій галузі. Представники Автомобільного Комітету під час зустрічі звернули увагу колег з Нацполіції до автомобілів на іноземній реєстрації. Зокрема, наголосили на стрімко зростаючій кількості таких автомобілів на дорогах України, що призводить до зниження рівня безпеки та збільшення кількості ДТП. Комітет імпортерів алкоголю звернув увагу на реалізацію підробленої алкогольної продукції відомих брендів в упаковці типу bag in box через мережу інтернет. Ознаками підробки перш за все є заборонена на Україні тара, порушення прав інтелектуальної власності та відсутність марок акцизного податку. Імпортерам пообіцяли результати співпраці вже за місяць. Представники інших індустрій також озвучили ключові проблеми, які мають відношення до сфери компетенції відомства. За підсумками нашої розмови ми домовилися про спільний алгоритм взаємодії та оперативного реагування на проблеми, підняті під час нашої зустрічі. І вже на початку наступного тижня будемо імплементувати домовленості. Дякуємо усім учасникам зустрічі за активну участь у діалозі! Вже плануємо наступні зустрічі, під час яких будемо розглядати проблеми кожної галузі окремо.
01/

 

Бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації зустрілася з Головою Національної поліції України Сергієм Князєвим та його заступником і Головою департаменту захисту економіки Ігорем Купранцем.

Представники одразу декількох комітетів Асоціації (Агрохімічного, Логістичного, Імпорту алкогольних напоїв, Побутової електротехніки та інших) мали нагоду особисто звернутися до очільників силового відомства стосовно проблеми, яка, на жаль, поєднує усі ці галузі, а саме: контрафакт, контрабанда та фальсифікат.

Було приємно чути конструктивний зворотній зв’язок від Національної поліції та мати можливість одразу адресувати точкові кейси, які турбують бізнес у тій чи іншій галузі.

Представники Автомобільного Комітету під час зустрічі звернули увагу колег з Нацполіції до автомобілів на іноземній реєстрації. Зокрема, наголосили на стрімко зростаючій кількості таких автомобілів на дорогах України, що призводить до зниження рівня безпеки та збільшення кількості ДТП.

Комітет імпортерів алкоголю звернув увагу на реалізацію підробленої алкогольної продукції відомих брендів в упаковці типу bag in box через мережу інтернет. Ознаками підробки перш за все є заборонена на Україні тара, порушення прав інтелектуальної власності та відсутність марок акцизного податку. Імпортерам пообіцяли результати співпраці вже за місяць.

Представники інших індустрій також озвучили ключові проблеми, які мають відношення до сфери компетенції відомства. За підсумками нашої розмови ми домовилися про спільний алгоритм взаємодії та оперативного реагування на проблеми, підняті під час нашої зустрічі. І вже на початку наступного тижня будемо імплементувати домовленості.

Дякуємо усім учасникам зустрічі за активну участь у діалозі! Вже плануємо наступні зустрічі, під час яких будемо розглядати проблеми кожної галузі окремо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: