fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Олександром Саєнком, Міністром Кабінету Міністрів, та представниками Офісу реформ КМУ

05/ 03/ 2018
  Ранок понеділка в Асоціації розпочався зі жвавої дискусії та цікавих гостей. До Асоціації завітали Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів, та колеги з Офісу реформ Кабінету Міністрів України – виконавчий директор Офісу Антон Ященко та старший проектний менеджер Іван Хілобок. Представники Кабміну ознайомили присутніх з актуальним курсом реформ Уряду, згадали прогреси минулого року та поговорили про пріоритети-2018. Також представники компаній мали час задати свої питання та висловити побажання щодо роботи з Урядом. Так, бізнес підняв цілу низку тем, зокрема говорили про земельну та медичну реформи, логістичні та митні питання, реформування лісової галузі, а ще звернули увагу гостей на деякі проблеми проходження документів у Кабміні. За результатом сьогоднішньої розмови та досягнутих домовленостей Асоціація підготує відповідний консолідований лист та надішле Кабміну вже незабаром. Сподіваємося, що такі зустрічі допоможуть посилити співпрацю з Кабміну та сприятимуть злагодженій спільній роботі.

Ранок понеділка в Асоціації розпочався зі жвавої дискусії та цікавих гостей. До Асоціації завітали Олександр Саєнко, Міністр Кабінету Міністрів, та колеги з Офісу реформ Кабінету Міністрів України – виконавчий директор Офісу Антон Ященко та старший проектний менеджер Іван Хілобок.

Представники Кабміну ознайомили присутніх з актуальним курсом реформ Уряду, згадали прогреси минулого року та поговорили про пріоритети-2018. Також представники компаній мали час задати свої питання та висловити побажання щодо роботи з Урядом. Так, бізнес підняв цілу низку тем, зокрема говорили про земельну та медичну реформи, логістичні та митні питання, реформування лісової галузі, а ще звернули увагу гостей на деякі проблеми проходження документів у Кабміні.

За результатом сьогоднішньої розмови та досягнутих домовленостей Асоціація підготує відповідний консолідований лист та надішле Кабміну вже незабаром. Сподіваємося, що такі зустрічі допоможуть посилити співпрацю з Кабміну та сприятимуть злагодженій спільній роботі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: