fbpx

Зустріч Асоціації з Міхеілем Саакашвілі, Головою Виконавчого комітету Нацради реформ

26/ 05/ 2020
  Вчора, 25 травня, відбулася загальна зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Міхеілем Саакашвілі, Головою Виконавчого комітету Національної ради реформ України. За годинну розмову нам вдалося обговорити перші кроки пана Саакашвілі на новій посаді та його бачення напрямків та пріоритетності проведення реформ в Україні. Зокрема, поговорили про зміни, що будуть напрацьовуватися Нацрадою реформ. Головний фокус у роботі цього органу буде здійснюватися на митну реформу, масштабну дерегуляцію, реформу системи правосуддя в Україні. Так, метою реформування митних органів є суттєве підвищення ефективності їх роботи, для цього у планах створити безперешкодні умови для чесного бізнесу, скоротити кількість документів для оформлення та автоматизувати роботу митниці. У контексті реформи податкової сфери пан Саакашвілі планує відновити дискусії щодо впровадження податку на виведений капітал, а також запропонувати план поступового зменшення податкового навантаження у довгостроковій перспективі. Також компанії Асоціації адресували свої коментарі пану Саакашвілі щодо роботи контролюючих органів, викорінення корупції, впровадження структурних змін в енергетиці, інфраструктурі, медичній сфері, банківському секторі, а також необхідність та можливості підтримки малого бізнесу. Також у пана Саакашвілі у найближчих планах – проведення хакатону за участі Президента та бізнес-асоціацій. Очікується, що це будуть декілька насичених годин спілкування Президента та бізнесу для брейншторму ідей та пропозицій щодо реформ. І вже після цього відбудеться засідання Нацради з реформ та подальше опрацювання пропозицій. Компанії-члени Асоціації готові долучатися та надавати свою експертизу в рамках діяльності робочих груп Виконавчого комітету, перелік яких незабаром має бути опублікований. Також усі звернення та коментарі від компаній, не озвучені під час зустрічі, ми підніматимемо під час подальшої співпраці з паном Саакашвілі та його командою. Дякуємо усім учасникам!

Вчора, 25 травня, відбулася загальна зустріч Європейської Бізнес Асоціації з Міхеілем Саакашвілі, Головою Виконавчого комітету Національної ради реформ України. За годинну розмову нам вдалося обговорити перші кроки пана Саакашвілі на новій посаді та його бачення напрямків та пріоритетності проведення реформ в Україні.

Зокрема, поговорили про зміни, що будуть напрацьовуватися Нацрадою реформ. Головний фокус у роботі цього органу буде здійснюватися на митну реформу, масштабну дерегуляцію, реформу системи правосуддя в Україні. Так, метою реформування митних органів є суттєве підвищення ефективності їх роботи, для цього у планах створити безперешкодні умови для чесного бізнесу, скоротити кількість документів для оформлення та автоматизувати роботу митниці. У контексті реформи податкової сфери пан Саакашвілі планує відновити дискусії щодо впровадження податку на виведений капітал, а також запропонувати план поступового зменшення податкового навантаження у довгостроковій перспективі. Також компанії Асоціації адресували свої коментарі пану Саакашвілі щодо роботи контролюючих органів, викорінення корупції, впровадження структурних змін в енергетиці, інфраструктурі, медичній сфері, банківському секторі, а також необхідність та можливості підтримки малого бізнесу.

Також у пана Саакашвілі у найближчих планах – проведення хакатону за участі Президента та бізнес-асоціацій. Очікується, що це будуть декілька насичених годин спілкування Президента та бізнесу для брейншторму ідей та пропозицій щодо реформ. І вже після цього відбудеться засідання Нацради з реформ та подальше опрацювання пропозицій.

Компанії-члени Асоціації готові долучатися та надавати свою експертизу в рамках діяльності робочих груп Виконавчого комітету, перелік яких незабаром має бути опублікований. Також усі звернення та коментарі від компаній, не озвучені під час зустрічі, ми підніматимемо під час подальшої співпраці з паном Саакашвілі та його командою. Дякуємо усім учасникам!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: