fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з командою Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України

16/ 05/ 2024
  16 травня Асоціація провела загальну зустріч з пані Оленою Крамаренко, заступницею Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, та її командою для обговорення проєкту Технічного регламенту щодо безпечності хімічної продукції. У ході зустрічі обговорили пропозиції, подані до тексту в рамках громадського обговорення, а також особливості і етапність впровадження цього Технічного регламенту. Додатково обговорили необхідність проведення серії зустрічей для обговорення особливостей впровадження нещодавно прийнятого Технічного регламенту класифікації небезпечності, маркування та пакування хімічної продукції. Дякуємо пані Олені Крамаренко та її команді на високий рівень компетенції в питаннях хімічної безпеки, конструктивний діалог з представниками бізнес спільноти та врахування ключових пропозицій, поданих в ході громадського обговорення. Повний запис зустрічі можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/gvHdJ35xYm4

16 травня Асоціація провела загальну зустріч з пані Оленою Крамаренко, заступницею Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України, та її командою для обговорення проєкту Технічного регламенту щодо безпечності хімічної продукції.

У ході зустрічі обговорили пропозиції, подані до тексту в рамках громадського обговорення, а також особливості і етапність впровадження цього Технічного регламенту. Додатково обговорили необхідність проведення серії зустрічей для обговорення особливостей впровадження нещодавно прийнятого Технічного регламенту класифікації небезпечності, маркування та пакування хімічної продукції.

Дякуємо пані Олені Крамаренко та її команді на високий рівень компетенції в питаннях хімічної безпеки, конструктивний діалог з представниками бізнес спільноти та врахування ключових пропозицій, поданих в ході громадського обговорення.

Повний запис зустрічі можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/gvHdJ35xYm4

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: