fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації в Одесі з керівництвом Національного банку України

20/ 09/ 2019
    Уже традиційно восени члени Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації мали змогу поспілкуватися з керівництвом Національного банку України. Цього разу до Одеси завітали перший заступник Голови НБУ Катерина Рожкова та керівник проектів і програм Департаменту відкритих ринків НБУ Емал Бахтарі. Представники Нацбанку висвітлили нинішню макроекономічну ситуацію та прогнози на 2020 рік.  НБУ прогнозує зростання ВВП у 2019 році на рівні 3% і 3,2% у 2020 відповідно. Інфляція у 2019 сповільниться до 6,3%, тоді як у минулому році вона становила 9,8%. В ході зустрічі учасники також обговорили монетарну політику НБУ, ключові новації нового валютного регулювання та активізацію банківського кредитування. Завданням Національного банку є поступова переорієнтація уваги громадськості з коливань обмінного курсу на рівень інфляції. Це може бути зроблено тільки шляхом проведення послідовної, прозорої грошово-кредитної політики, спрямованої на забезпечення стабільності цін. Під час сесії запитань-відповідей від гостей пролунали запитання щодо змін в регулюванні українського платіжного ринку, включаючи введення нових платіжних послуг, розширення кола їх постачальників та підвищення захисту прав користувачів, фінансового моніторингу, основних пріоритетів валютної лібералізації, щодо процентної політики НБУ, відновлення інвестицій та приросту приватного споживання. Зустріч відбулася в рамках програми інформаційних днів Національного банку України в регіонах «Економічний експрес».
01/

 

Уже традиційно восени члени Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації мали змогу поспілкуватися з керівництвом Національного банку України. Цього разу до Одеси завітали перший заступник Голови НБУ Катерина Рожкова та керівник проектів і програм Департаменту відкритих ринків НБУ Емал Бахтарі.

Представники Нацбанку висвітлили нинішню макроекономічну ситуацію та прогнози на 2020 рік.  НБУ прогнозує зростання ВВП у 2019 році на рівні 3% і 3,2% у 2020 відповідно. Інфляція у 2019 сповільниться до 6,3%, тоді як у минулому році вона становила 9,8%. В ході зустрічі учасники також обговорили монетарну політику НБУ, ключові новації нового валютного регулювання та активізацію банківського кредитування. Завданням Національного банку є поступова переорієнтація уваги громадськості з коливань обмінного курсу на рівень інфляції. Це може бути зроблено тільки шляхом проведення послідовної, прозорої грошово-кредитної політики, спрямованої на забезпечення стабільності цін.

Під час сесії запитань-відповідей від гостей пролунали запитання щодо змін в регулюванні українського платіжного ринку, включаючи введення нових платіжних послуг, розширення кола їх постачальників та підвищення захисту прав користувачів, фінансового моніторингу, основних пріоритетів валютної лібералізації, щодо процентної політики НБУ, відновлення інвестицій та приросту приватного споживання.

Зустріч відбулася в рамках програми інформаційних днів Національного банку України в регіонах «Економічний експрес».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: