fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації в Одесі з керівництвом Національного банку України

21/ 09/ 2018
    21 вересня Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації провів зустріч з керівництвом Національного банку Украни. Зі сторони НБУ спікерами виступили Перший заступник Голови Катерина Рожкова та заступник Голови Олег Чурій. На порядку денному були  основні тенденції в економіці та банківському секторі України і очікування на період осінь 2018 - 2019 рр. Привітавши гостей, пан Чурій розповів про новий Закон України “Про валюту і валютні операції”, його новелли і відмінності та загальний вплив на валютний сектор України. Детальніше розкриваючи ці питання, спікер зазначив, що лібералізація валютних операцій є заставою для здорового розвитку сфери валютооберту. Також учасники почули про напрямки монетарної політики НБУ, її спрямованість до більш низької інфляції, за прогнозами рівень якої сягатиме позначки 8,9. Крім того, станом на сьогодні макроекономічна ситуація цілком задовільна і прогнози на 2019 рік вселяють надію.  У своєму виступі пані Рожкова виствітлила нинішній стан української економіки та які майбутні тенденції від неї можна очікувати. Перший заступник Голови НБУ зазначила основні зміни, яких потребує українське законодавство для покращення ситуації у банківському секторі та податковому регулюванні, та як вони можуть вплинути на фінансову стабільність у країні. Також члени Асоціації дізналися про деякі нововедения у роботі банків із корпоративними клієнтами, перспективи активізації банківського кредитування та основні засади майбутнього фінансового моніторингу. Також керівництво НБУ поділилося деякими статистичними даними, прогнозами щодо економічної ситуації та очікуваннями у її зміні. Зокрема, зміна відсотку ВВП у 2017 році становила 2.5%, у 2018 році, за прогнозами НБУ, становитиме - 3.4%, а на 2019 рік, НБУ прогнозує підвищення ще на 2.5%. Після чого учасники озвучили актуальні для бізнесу питання щодо податкування, його розмірів та строків оплати, процедур валютного контролю та загальної взаємодії з НБУ. Обговорювалися і можливості щодо покращення умов ведення бізнесу, які призведуть до зростання якості економічного та соціального положення країни в цілому.  
01/

 

21 вересня Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації провів зустріч з керівництвом Національного банку Украни. Зі сторони НБУ спікерами виступили Перший заступник Голови Катерина Рожкова та заступник Голови Олег Чурій. На порядку денному були  основні тенденції в економіці та банківському секторі України і очікування на період осінь 2018 – 2019 рр.

Привітавши гостей, пан Чурій розповів про новий Закон України “Про валюту і валютні операції”, його новелли і відмінності та загальний вплив на валютний сектор України. Детальніше розкриваючи ці питання, спікер зазначив, що лібералізація валютних операцій є заставою для здорового розвитку сфери валютооберту. Також учасники почули про напрямки монетарної політики НБУ, її спрямованість до більш низької інфляції, за прогнозами рівень якої сягатиме позначки 8,9. Крім того, станом на сьогодні макроекономічна ситуація цілком задовільна і прогнози на 2019 рік вселяють надію.

 У своєму виступі пані Рожкова виствітлила нинішній стан української економіки та які майбутні тенденції від неї можна очікувати. Перший заступник Голови НБУ зазначила основні зміни, яких потребує українське законодавство для покращення ситуації у банківському секторі та податковому регулюванні, та як вони можуть вплинути на фінансову стабільність у країні. Також члени Асоціації дізналися про деякі нововедения у роботі банків із корпоративними клієнтами, перспективи активізації банківського кредитування та основні засади майбутнього фінансового моніторингу.

Також керівництво НБУ поділилося деякими статистичними даними, прогнозами щодо економічної ситуації та очікуваннями у її зміні. Зокрема, зміна відсотку ВВП у 2017 році становила 2.5%, у 2018 році, за прогнозами НБУ, становитиме – 3.4%, а на 2019 рік, НБУ прогнозує підвищення ще на 2.5%. Після чого учасники озвучили актуальні для бізнесу питання щодо податкування, його розмірів та строків оплати, процедур валютного контролю та загальної взаємодії з НБУ. Обговорювалися і можливості щодо покращення умов ведення бізнесу, які призведуть до зростання якості економічного та соціального положення країни в цілому.

 

Спікери

1 / 2
Катерина Рожкова
Перший заступник Голови НБУ
Олег Чурій
Заступник Голови Національного банку України
Катерина Рожкова
Олег Чурій

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: