fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації та ДРС щодо законопроєкту про тютюнові вироби

19/ 06/ 2024
  Європейська Бізнес Асоціація вдячна Державній регуляторній службі за конструктивний діалог та увагу до позиції бізнесу, продемонстровані під час сьогоднішньої зустрічі. Представники Асоціації та ДРС обговорили законопроєкт про тютюнові вироби, а також питання, повязані із захистом прав підприємців щодо незаконного втручання та перешкоджання їхній діяльності з боку контролюючих органів. Ми переконані, що співпраця з цих питань сприятиме покращенню бізнес-клімату в Україні та зміцненню довіри між бізнесом та державою.

Європейська Бізнес Асоціація вдячна Державній регуляторній службі за конструктивний діалог та увагу до позиції бізнесу, продемонстровані під час сьогоднішньої зустрічі.

Представники Асоціації та ДРС обговорили законопроєкт про тютюнові вироби, а також питання, пов’язані із захистом прав підприємців щодо незаконного втручання та перешкоджання їхній діяльності з боку контролюючих органів.

Ми переконані, що співпраця з цих питань сприятиме покращенню бізнес-клімату в Україні та зміцненню довіри між бізнесом та державою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: