fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації та ДМС щодо митних перевірок

02/ 07/ 2024
  25 червня, в День митника, Митний комітет Асоціації провів своє засідання з головними бенефіціарами даного свята – Державною митною службоюУкраїни. Як відомо, з 1 травня 2024 року відновились планові документальні перевірки які проводить Держмитслужба. План-графік перевірок був офіційно оприлюднений і компанії готуються до додаткових візитів контролюючого органу. Олексій Лишенко, директор Департаменту митного аудиту Державна митна служба України докладно розяснив учасникам зустрічі, як підготуватись до перевірок, чим постаудит відрізняється від планової документальної перевірки, як самостійно відкоригувати декларації минулих періодів, щоб відповідна сума ПДВ кредиту відобразилась в податковій системі СЕА ПДВ. Рекомендуємо представникам бізнесу, яких стосується тема перевірок, ознайомитись з відеозаписом даної зустрічі.

25 червня, в День митника, Митний комітет Асоціації провів своє засідання з головними бенефіціарами даного свята Державною митною службоюУкраїни.

Як відомо, з 1 травня 2024 року відновились планові документальні перевірки які проводить Держмитслужба. План-графік перевірок був офіційно оприлюднений і компанії готуються до додаткових візитів контролюючого органу.

Олексій Лишенко, директор Департаменту митного аудиту Державна митна служба України докладно роз’яснив учасникам зустрічі, як підготуватись до перевірок, чим постаудит відрізняється від планової документальної перевірки, як самостійно відкоригувати декларації минулих періодів, щоб відповідна сума ПДВ кредиту відобразилась в податковій системі СЕА ПДВ.

Рекомендуємо представникам бізнесу, яких стосується тема перевірок, ознайомитись з відеозаписом даної зустрічі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: