fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації щодо приватизації портової інфраструктури

07/ 02/ 2024
  6 лютого відбулася зустріч представників Комітету з логістики Асоціації з Мінвідновлення, Мінекономіки та ФДМУ. Бізнес-спільнота Асоціації продовжує працювати над вдосконаленням механізму приватизації портової інфраструктури. Під час зустрічі було обговорено основне питання механізму приватизації портових обєктів, а саме необхідність внесення змін до законодавства про оренду та приватизацію (щодо портової інфраструктури), зокрема, для того щоб зробити процес приватизації в портах можливим та дієвим та який відповідатиме інтересам як держави, так і бізнесу. Ми вдячні за те, що голос бізнесу було почуто та продовжуємо нашу плідну співпрацю!

6 лютого відбулася зустріч представників Комітету з логістики Асоціації з Мінвідновлення, Мінекономіки та ФДМУ. Бізнес-спільнота Асоціації продовжує працювати над вдосконаленням механізму приватизації портової інфраструктури.

Під час зустрічі було обговорено основне питання механізму приватизації портових об’єктів, а саме необхідність внесення змін до законодавства про оренду та приватизацію (щодо портової інфраструктури), зокрема, для того щоб зробити процес приватизації в портах можливим та дієвим та який відповідатиме інтересам як держави, так і бізнесу.

Ми вдячні за те, що голос бізнесу було почуто та продовжуємо нашу плідну співпрацю!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: