fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації із заступником Міністра інфраструктури України

24/ 11/ 2021
  Представники Європейської Бізнес Асоціації зустрілися із заступником Міністра інфраструктури України, Мустафою Наємом, та його командою щодо питань нестачі дозволів на міжнародні вантажні перевезення, зокрема, у напрямку Польща. Асоціація вже не перший рік звертає увагу на проблемну ситуацію з міжнародними автодозволами для українських перевізників, проте нині ситуація є критичною. Брак автодозволів обумовлює суттєві економічні збитки бізнесу через недотримання зовнішньо-економічних договорів. Так, виробники втрачають ринки збуту, перевізники – замовлення, а економіка України – робочі місця. В ході проведення зустрічі були підняті питання: збитків та проблем, які виникають у компаній у зв’язку з нестачею дозволів; пропозиції щодо подальшого плану дій та комунікації з відповідальними відомствами та партнерами задля вирішення проблеми, зокрема на міжнародному рівні; варіанти розподілу міжнародних автодозволів між перевізниками на наступний рік. Від імені бізнесу щиро дякуємо Мустафі Наєму та його команді за зустріч та сподіваємося на продовження плідної співпраці! Зі свого ж боку бізнес готовий підтримувати такі ініціативи, спрямовані на покращення ведення умов бізнесу та підняття рівня економіки України.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Представники Європейської Бізнес Асоціації зустрілися із заступником Міністра інфраструктури України, Мустафою Наємом, та його командою щодо питань нестачі дозволів на міжнародні вантажні перевезення, зокрема, у напрямку Польща.

Асоціація вже не перший рік звертає увагу на проблемну ситуацію з міжнародними автодозволами для українських перевізників, проте нині ситуація є критичною. Брак автодозволів обумовлює суттєві економічні збитки бізнесу через недотримання зовнішньо-економічних договорів. Так, виробники втрачають ринки збуту, перевізники – замовлення, а економіка України – робочі місця.

В ході проведення зустрічі були підняті питання:

  • збитків та проблем, які виникають у компаній у зв’язку з нестачею дозволів;
  • пропозиції щодо подальшого плану дій та комунікації з відповідальними відомствами та партнерами задля вирішення проблеми, зокрема на міжнародному рівні;
  • варіанти розподілу міжнародних автодозволів між перевізниками на наступний рік.

Від імені бізнесу щиро дякуємо Мустафі Наєму та його команді за зустріч та сподіваємося на продовження плідної співпраці! Зі свого ж боку бізнес готовий підтримувати такі ініціативи, спрямовані на покращення ведення умов бізнесу та підняття рівня економіки України.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: