fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зоряна Созанська-Матвійчук визнана однією з кращих у світі юристок за результатами нещодавно опублікованого дослідження IFLR1000 Women Leaders 2022

10/ 05/ 2022
  IFLR1000 Women Leaders відзначає найкращих юристок у сфері фінансового та корпоративного права у своїх юрисдикціях. До елітної когорти відзначних цим дослідженням входять фахівчині з найкращою репутацією на юридичному ринку своїх країн, які володіють найбільшою експертизою та досвідом роботи над найскладнішими проєктами. Всього 1000 жінок-юристок у всьому світі були відзначені цим дослідженням. Зоряна Созанська-Матвійчук – провідна в Україні юристка у галузі корпоративного права та M&A, також експертиза Зоряни високо рекомендована згідно з цьогорічними виданнями авторитетних міжнародних досліджень Chambers Europe, Global та The Legal 500. Зокрема, редактори Chambers Europe та Global 2022 зазначають, що Зоряна систематично допомагає вітчизняним та міжнародним клієнтам з транзакційних та корпоративних питань. “Вона була дійсно ініціативною та гнучкою у своєму підході до роботи й завжди шукала, як вона може задовольнити та перевершити очікування клієнта”,– повідомляє один з клієнтів. Інший додає: “Вона була на зв’язку та пояснювала все доступно для розуміння.”

IFLR1000 Women Leaders відзначає найкращих юристок у сфері фінансового та корпоративного права у своїх юрисдикціях. До елітної когорти відзначних цим дослідженням входять фахівчині з найкращою репутацією на юридичному ринку своїх країн, які володіють найбільшою експертизою та досвідом роботи над найскладнішими проєктами. Всього 1000 жінок-юристок у всьому світі були відзначені цим дослідженням.

Зоряна Созанська-Матвійчук – провідна в Україні юристка у галузі корпоративного права та M&A, також експертиза Зоряни високо рекомендована згідно з цьогорічними виданнями авторитетних міжнародних досліджень Chambers Europe, Global та The Legal 500.

Зокрема, редактори Chambers Europe та Global 2022 зазначають, що Зоряна систематично допомагає вітчизняним та міжнародним клієнтам з транзакційних та корпоративних питань. “Вона була дійсно ініціативною та гнучкою у своєму підході до роботи й завжди шукала, як вона може задовольнити та перевершити очікування клієнта”,– повідомляє один з клієнтів. Інший додає: “Вона була на зв’язку та пояснювала все доступно для розуміння.”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: