fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зоряна Созанська-Матвійчук призначена на посаду партнера та керівника практики M&A

18/ 01/ 2019
  Redcliffe Partners повідомляє про призначення Зоряни Созанської-Матвійчук на посаду партнера та керівника практики M&A. Коментуючи партнерство, Зоряна зазначила, що для неї це є ознакою довіри партнерів, і вона з нетерпінням чекає на нові виклики. Маючи значний досвід роботи у провідних міжнародних юридичних фірмах, Зоряна спеціалізується на складних M&A угодах, а також трансакціях у сфері прямих та венчурних інвестицій. Під час роботи у Лондоні та Сіднеї Зоряна отримала особливий для українського ринку досвід супроводу трансакцій, що регулюються англійським правом. Зоряна отримала диплом Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Університету Гріффіта (Австралія). «Це перше розширення партнерського складу та найбільш вагоме підвищення з часів створення фірми три роки тому. Призначення Зоряни керівником практики M&A ще раз підкреслює пріоритетність цього напряму для фірми. Гендерний баланс є однією із цінностей Redcliffe Partners і ми раді вітати у фірмі першу жінку-партнера», – прокоментував керуючий партнер Олексій Сошенко.

Redcliffe Partners повідомляє про призначення Зоряни Созанської-Матвійчук на посаду партнера та керівника практики M&A.

Коментуючи партнерство, Зоряна зазначила, що для неї це є ознакою довіри партнерів, і вона з нетерпінням чекає на нові виклики.

Маючи значний досвід роботи у провідних міжнародних юридичних фірмах, Зоряна спеціалізується на складних M&A угодах, а також трансакціях у сфері прямих та венчурних інвестицій. Під час роботи у Лондоні та Сіднеї Зоряна отримала особливий для українського ринку досвід супроводу трансакцій, що регулюються англійським правом.

Зоряна отримала диплом Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Університету Гріффіта (Австралія).

«Це перше розширення партнерського складу та найбільш вагоме підвищення з часів створення фірми три роки тому. Призначення Зоряни керівником практики M&A ще раз підкреслює пріоритетність цього напряму для фірми. Гендерний баланс є однією із цінностей Redcliffe Partners і ми раді вітати у фірмі першу жінку-партнера», – прокоментував керуючий партнер Олексій Сошенко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: