fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Знижка 7% на оренду комерційної техніки та безкоштовний тест-драйв від Ryder Ukraine

08/ 06/ 2022
  Скористайтесь знижкою в розмірі 7% від прайсової вартості на оренду комерційної техніки Ryder – однієї з найбільших логістичних компаній Сполучених Штатів Америки, яка вже представлена і в Україні. Автомобілі Ryder - це потужні, надійні та комфортні вантажні мікроавтобуси NISSAN NV 1500 або NV 2500, які здатні перевозити до 1500 кг вантажу об’ємом до 9,2 кубічних метрів. Парк техніки Ryder в Україні налічує майже 200 автомобілів, що дає можливість брати в оренду велику кількість автомобілів одночасно. Якщо маєте сумніви стосовно того, чи брати автомобіль Ryder в довготривалу оренду, можете абсолютно безкоштовно взяти його у компанії «Райдер Україна» на цілий день для тест-драйву. Скористатись спеціальною пропозицією можна за посиланням* * Щоб переглянути пропозицію, будь ласка, попередньо здійсніть вхід на сайт

Скористайтесь знижкою в розмірі 7% від прайсової вартості на оренду комерційної техніки Ryder – однієї з найбільших логістичних компаній Сполучених Штатів Америки, яка вже представлена і в Україні.

Автомобілі Ryder – це потужні, надійні та комфортні вантажні мікроавтобуси NISSAN NV 1500 або NV 2500, які здатні перевозити до 1500 кг вантажу об’ємом до 9,2 кубічних метрів. Парк техніки Ryder в Україні налічує майже 200 автомобілів, що дає можливість брати в оренду велику кількість автомобілів одночасно.

Якщо маєте сумніви стосовно того, чи брати автомобіль Ryder в довготривалу оренду, можете абсолютно безкоштовно взяти його у компанії «Райдер Україна» на цілий день для тест-драйву.

Скористатись спеціальною пропозицією можна за посиланням*

* Щоб переглянути пропозицію, будь ласка, попередньо здійсніть вхід на сайт

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: