fbpx

Знову велоперегони на Андріївському узвозі!

06/ 09/ 2018
    У Києві вже вдруге відбудуться неймовірні велоперегони - Red Bull Володар Гори. Кожен зможе випробувати свій байк та позмагатися за титул Володаря Гори! 22 вересня, о 14:00, у найбільш історичній та мальовничій частині Києва – на Андріївському узвозі – пройдуть унікальні змагання для всіх вело-шанувальників та їх різних видів велосипедів. Red Bull Володар Гори - динамічні велоперегони, головна особливість яких в тому, що допускаються будь-які види велосипедів! Шосейний, bmx, фікс, mtb та інші - кожен може випробувати свої сили, взяти нову вершину та стати повноправним Володарем Гори. До участі запрошуються жінки та чоловіки, віком від 18-ти років. Якщо все літо ви накручували кілометри містом, то 22 вересня у вас є чудова нагода спробувати швидше за інших подолати 580 метрів, щоправда з набором висоти в 56 метрів! Різні види велосипедів, професійні спортсмени та аматори – усі в однакових умовах стартують групами з підніжжя гірки та мчать вгору до Андріївської церкви. Переможця серед чоловіків та жінок буде визначено за результатами найкращого часу у фіналі змагань. Партнери змагання Hyundai та Giant. Для участі реєструйтесь онлайн на redbull.ua/VolodarGory. Велоперегони Red Bull Володар Гори 22 вересня, 14:00, м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 5\31 Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/292622694804022/ #VolodarGory
01/

 

У Києві вже вдруге відбудуться неймовірні велоперегони – Red Bull Володар Гори. Кожен зможе випробувати свій байк та позмагатися за титул Володаря Гори!

22 вересня, о 14:00, у найбільш історичній та мальовничій частині Києва – на Андріївському узвозі – пройдуть унікальні змагання для всіх вело-шанувальників та їх різних видів велосипедів.

Red Bull Володар Гори – динамічні велоперегони, головна особливість яких в тому, що допускаються будь-які види велосипедів! Шосейний, bmx, фікс, mtb та інші – кожен може випробувати свої сили, взяти нову вершину та стати повноправним Володарем Гори. До участі запрошуються жінки та чоловіки, віком від 18-ти років.

Якщо все літо ви накручували кілометри містом, то 22 вересня у вас є чудова нагода спробувати швидше за інших подолати 580 метрів, щоправда з набором висоти в 56 метрів! Різні види велосипедів, професійні спортсмени та аматори – усі в однакових умовах стартують групами з підніжжя гірки та мчать вгору до Андріївської церкви.

Переможця серед чоловіків та жінок буде визначено за результатами найкращого часу у фіналі змагань. Партнери змагання Hyundai та Giant.

Для участі реєструйтесь онлайн на redbull.ua/VolodarGory.

Велоперегони Red Bull Володар Гори 22 вересня, 14:00, м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 5\31

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/292622694804022/

#VolodarGory

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: