fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Життєстійкість. Як адаптуватися до життя та обставин у складні часи

12/ 05/ 2022
  Наслідком довготривалого стресу є страх, почуття вини, агресія, злість…  Це нормальна реакція нашого організму на ненормальну ситуацію, в якій ми усі сьогодні опинились. Детальніше про стрес та ефективні інструменти його подолання ми говорили із запрошеним експертом Наталією Соляніковою - кризовим психологом, бізнес-тренером з Емоційного Інтелекту на зустрічі «Життєстійкість. Як адаптуватися до життя та обставин у складні часи», що відбулась 10 травня, в рамках роботи комітету з управління персоналом Офісу. То ж де брати сили? Звідки черпати ресурс? Є 4 кити, які підтримують нас у стресі та важких життєвих обставинах, а саме: наше тіло/здоров’я - підтримка правильного харчування, дотримання режиму сну, тощо робота/досягнення – виконувати сумлінно як обов’язки на роботі, так і щоденні домашні активності контакти/відносини – важливе спілкування, емоційний контакт з рідними та близькими  майбутнє/сенс – дати відповідь собі, для чого дається та чи інша ситуація, усвідомити глибинно зміст та знайти сенс конкретно для себе. Разом з цим варто поставити свої цілі, мріяти, сфокусуватись на власних захопленнях, хобі. Учасники зустрічі поділились своїми відчуттями, що зараз дуже складним є фокусувати увагу. Тож, пані Наталя порекомендувала наступну практику томата - Метод Pomodoro для ефективного застосування у щоденному житті. Також фокус уваги допомагають тренувати вивчення іноземних мов, читання книжок (принаймні одна сторінка на день).  Також пані Солянікова наголосила на важливості звернення до професіоналів - психологів, якщо самостійно не вдається справитись із затяжними стресовими ситуаціями, аби не довести себе до посттравматичного синдрому. Друзі, і пам’ятайте правило безпеки в літаку – у випадку розгерметизації кисневу маску необхідно спочатку одягнути на себе, а потім на дитину. Це вкрай важливо, оскільки якщо ви подбали про себе, це забезпечить можливість подбати про того, хто потребує саме вашої допомоги. А якщо ви не зможете подбати про дитину, то вона собі сама не зарадить. Іншими словами, лише коли ми самі перебуваємо у стані спокою та наповненості, ми можемо максимально ефективно діяти, бути опорою та допомагати як своїм близьким та рідним, так і колегам або просто незнайомим людям, які цього потребують Дякуємо спікеру та учасникам за активну участь, а Голові комітету HR Олені Скибі за модерацію зустрічі. З вірою у власні сили та впевненістю у перемозі! Будьте здорові та слідкуйте за нашими майбутніми анонсами 😊 

Наслідком довготривалого стресу є страх, почуття вини, агресія, злість… 

Це нормальна реакція нашого організму на ненормальну ситуацію, в якій ми усі сьогодні опинились.

Детальніше про стрес та ефективні інструменти його подолання ми говорили із запрошеним експертом Наталією Соляніковою – кризовим психологом, бізнес-тренером з Емоційного Інтелекту на зустрічі «Життєстійкість. Як адаптуватися до життя та обставин у складні часи», що відбулась 10 травня, в рамках роботи комітету з управління персоналом Офісу.

То ж де брати сили? Звідки черпати ресурс?

Є 4 кити, які підтримують нас у стресі та важких життєвих обставинах, а саме:

  • наше тіло/здоров’я – підтримка правильного харчування, дотримання режиму сну, тощо
  • робота/досягнення – виконувати сумлінно як обов’язки на роботі, так і щоденні домашні активності
  • контакти/відносини – важливе спілкування, емоційний контакт з рідними та близькими 
  • майбутнє/сенс – дати відповідь собі, для чого дається та чи інша ситуація, усвідомити глибинно зміст та знайти сенс конкретно для себе. Разом з цим варто поставити свої цілі, мріяти, сфокусуватись на власних захопленнях, хобі.

Учасники зустрічі поділились своїми відчуттями, що зараз дуже складним є фокусувати увагу. Тож, пані Наталя порекомендувала наступну практику томата – Метод Pomodoro для ефективного застосування у щоденному житті. Також фокус уваги допомагають тренувати вивчення іноземних мов, читання книжок (принаймні одна сторінка на день). 

Також пані Солянікова наголосила на важливості звернення до професіоналів – психологів, якщо самостійно не вдається справитись із затяжними стресовими ситуаціями, аби не довести себе до посттравматичного синдрому.

Друзі, і пам’ятайте правило безпеки в літаку – у випадку розгерметизації кисневу маску необхідно спочатку одягнути на себе, а потім на дитину. Це вкрай важливо, оскільки якщо ви подбали про себе, це забезпечить можливість подбати про того, хто потребує саме вашої допомоги. А якщо ви не зможете подбати про дитину, то вона собі сама не зарадить. Іншими словами, лише коли ми самі перебуваємо у стані спокою та наповненості, ми можемо максимально ефективно діяти, бути опорою та допомагати як своїм близьким та рідним, так і колегам або просто незнайомим людям, які цього потребують

Дякуємо спікеру та учасникам за активну участь, а Голові комітету HR Олені Скибі за модерацію зустрічі.

З вірою у власні сили та впевненістю у перемозі!

Будьте здорові та слідкуйте за нашими майбутніми анонсами 😊 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: