fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий клуб

19/ 01/ 2018
    Про секрети догляду за шкірою взимку, особливості зимового харчування та можливості сучасної косметології поговорили минулої п’ятниці, 19 січня,  учасниці жіночого клубу Асоціації у Дніпрі. Корисною інформацією, лайфхаками та цінними порадами з присутніми поділилися експерти Центру дерматології та косметології професора Святенко. Крім того, на всіх учасниць чекала приємна несподіванка: розіграш трьох сертифікатів на знижку на послуги Центру, а ще двом учасницям пощастило виграти миттєву косметологічну процедуру. Дякуємо нашим партнерам Центру дерматології та косметології професора Святенко та особисто пані Тетяні Святенко за гостинність, теплу та затишну атмосферу, а також PepsiCo та Nestle Ukraine за солодощі та напої.
01/

 

Про секрети догляду за шкірою взимку, особливості зимового харчування та можливості сучасної косметології поговорили минулої п’ятниці, 19 січня,  учасниці жіночого клубу Асоціації у Дніпрі. Корисною інформацією, лайфхаками та цінними порадами з присутніми поділилися експерти Центру дерматології та косметології професора Святенко.

Крім того, на всіх учасниць чекала приємна несподіванка: розіграш трьох сертифікатів на знижку на послуги Центру, а ще двом учасницям пощастило виграти миттєву косметологічну процедуру.

Дякуємо нашим партнерам Центру дерматології та косметології професора Святенко та особисто пані Тетяні Святенко за гостинність, теплу та затишну атмосферу, а також PepsiCo та Nestle Ukraine за солодощі та напої.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: