fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий клуб у Львові: Lady Power Intensive

20/ 06/ 2024
  Ми захоплюємося вашою сміливістю! Дякуємо всім учасницям, які долучилися до Lady Power Intensive ! Це був надзвичайний захід, що обєднав сміливих жінок, готових взяти на себе відповідальність за власну безпеку.   Під керівництвом досвідченого тренера Ореста Кіячика учасниці мали змогу розкрити свою вроджену силу самооборони. Орест, який має багаторічний досвід у єдиноборствах, чемпіонські титули та близько 50 проведених поєдинків, ділився своїми безцінними знаннями та навичками.   Атмосфера на заході була наповнена енергією, рішучістю та прагненням до самовдосконалення. Кожна учасниця проявила неабияку сміливість та наполегливість у освоєнні нових навичок.   Дякуємо Sportskarate.ua UNION за дружню та підтримуючу атмосферу, де ми могли відчути себе захищеними та впевненими як фізично так і ментально. Індивідуальний підхід до кожної учасниці забезпечив максимальну ефективність навчання.   Ми пишаємося всіма учасницями Lady Power Intensive та бажаємо їм завжди відчувати себе сильними, захищеними і впевненими у будь-якій ситуації!

Ми захоплюємося вашою сміливістю!

Дякуємо всім учасницям, які долучилися до Lady Power Intensive ! Це був надзвичайний захід, що об’єднав сміливих жінок, готових взяти на себе відповідальність за власну безпеку.
 
Під керівництвом досвідченого тренера Ореста Кіячика учасниці мали змогу розкрити свою вроджену силу самооборони. Орест, який має багаторічний досвід у єдиноборствах, чемпіонські титули та близько 50 проведених поєдинків, ділився своїми безцінними знаннями та навичками.
 
Атмосфера на заході була наповнена енергією, рішучістю та прагненням до самовдосконалення. Кожна учасниця проявила неабияку сміливість та наполегливість у освоєнні нових навичок.
 
Дякуємо Sportskarate.ua UNION за дружню та підтримуючу атмосферу, де ми могли відчути себе захищеними та впевненими як фізично так і ментально. Індивідуальний підхід до кожної учасниці забезпечив максимальну ефективність навчання.
 
Ми пишаємося всіма учасницями Lady Power Intensive та бажаємо їм завжди відчувати себе сильними, захищеними і впевненими у будь-якій ситуації!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: