fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб: Бізнес за її правилами разом з Вікторією Рєпою, співзасновницею та СЕО BetterMe

09/ 08/ 2021
    Чому успіх залежить від нашого ставлення і оточення, чи варто наймати друзів на роботу, як потрапити до головного офісу Apple та чи завжди варто експериментувати, - про це та багато іншого ми говорили з Вікторією Рєпою, співзасновницею та СЕО компанії BetterMe. В рамках п’ятої зустрічі проєкту EBA Womens Club: Her Way of Doing Business ми дізнались, якими принципами в роботі керується одна з найбільш успішних жінок-стартаперів в Європі, про її шлях до успіху та ставлення до великих корпорацій. Переглянути відео зустрічі: https://youtu.be/h2plcdPX_oA Головні партнери        
01/

 

Чому успіх залежить від нашого ставлення і оточення, чи варто наймати друзів на роботу, як потрапити до головного офісу Apple та чи завжди варто експериментувати, – про це та багато іншого ми говорили з Вікторією Рєпою, співзасновницею та СЕО компанії BetterMe.

В рамках п’ятої зустрічі проєкту EBA Women’s Club: Her Way of Doing Business ми дізнались, якими принципами в роботі керується одна з найбільш успішних жінок-стартаперів в Європі, про її шлях до успіху та ставлення до великих корпорацій. Переглянути відео зустрічі:

Головні партнери

       

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: