fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий клуб Асоціації

13/ 03/ 2018
  Існують серед нас люди, за життям яких можна писати книги або знімати кіно. 20 березня 2018р.за порцією натхнення прийшли жінки (і не тільки!) на перший у цьому році Жіночий клуб Асоціації, щоб познайомитись або вкотре поспілкуватись з Патрісією Шморгун-Гаврилишин, чарівною жінкою та бізнес-леді, яка є продовжувачем справ свого видатного батька Богдана Гаврилишина. Пані Патрісія залюбки поділилась історією свого життя та власним рецептом щастя. Ще не знаєте як встигати все? А наша почесна гостя знає – треба любити те, що робиш. Бізнес, політика, особисте життя та благодійність – це все є невід’ємною частиною життя Патрісії. Особливим для неї зараз є благодійний проект United Ukraine, який з кожним днем залучає все більше і більше людей.

Існують серед нас люди, за життям яких можна писати книги або знімати кіно. 20 березня 2018р.за порцією натхнення прийшли жінки (і не тільки!) на перший у цьому році Жіночий клуб Асоціації, щоб познайомитись або вкотре поспілкуватись з Патрісією Шморгун-Гаврилишин, чарівною жінкою та бізнес-леді, яка є продовжувачем справ свого видатного батька Богдана Гаврилишина.

Пані Патрісія залюбки поділилась історією свого життя та власним рецептом щастя. Ще не знаєте як встигати все? А наша почесна гостя знає – треба любити те, що робиш. Бізнес, політика, особисте життя та благодійність – це все є невід’ємною частиною життя Патрісії. Особливим для неї зараз є благодійний проект United Ukraine, який з кожним днем залучає все більше і більше людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: