fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації в Одесі

09/ 03/ 2017
  Ось і прийшла весна, а з нею – довгоочікуване жіноче свято, натхнення, краса і радісні посмішки! Цим позитивом ми поділися з чарівними панянками на зустрічі Жіночого клубу Асоціації в Одесі 9 березня 2017 року, в межах якого відбувся майстер-клас на тему ”Тонкощі макіяжу в бізнес-стилі”. Спеціальним гостем виступила візажист-стиліст Олеся Петрова, яка поділилася своїми знаннями і досвідом роботи в індустрії краси (працювала: зі знімальною командою телеканалу 1+1; над створенням макіяжу для зйомок кліпу співачки Ангелія, образів для українських і російських фотографів та одеських конкурсів краси; в якості головного візажиста на перукарському road show «Злиття» від світового бренду Matrix; ведучою майстер-класів від компанії Beauty Blender в м. Одеса). В ході майстер-класу гостя відзначила, що справжнє мистецтво застосування декоративної косметики в умілих руках здатне не тільки приховати дрібні недоліки, але й підкреслити природні багатства зовнішності, враховуючи індивідуальні особливості характеру. Професійному візажу підвладна необмежена кількість магічних перетворень: гарна форма і правильний колір брів можуть зробити обличчя молодшим й виразнішим, вірно вибраний відтінок рум’ян гарно підкреслить вилиці та буде гармоніювати з кольором губної помади, правильна текстура шкіри подарує свіжий та здоровий вигляд, і т.д. Під час зустрічі учасниці дізналися багато нових і цікавих моментів щодо створення ділового образу: основні правила ділового макіяжу, поширені помилки в MakeUp-і, косметичний MustHave бізнес-леді, секрети ідеального макіяжу від професіоналів.

Ось і прийшла весна, а з нею – довгоочікуване жіноче свято, натхнення, краса і радісні посмішки! Цим позитивом ми поділися з чарівними панянками на зустрічі Жіночого клубу Асоціації в Одесі 9 березня 2017 року, в межах якого відбувся майстер-клас на тему ”Тонкощі макіяжу в бізнес-стилі”. Спеціальним гостем виступила візажист-стиліст Олеся Петрова, яка поділилася своїми знаннями і досвідом роботи в індустрії краси (працювала: зі знімальною командою телеканалу “1+1”; над створенням макіяжу для зйомок кліпу співачки Ангелія, образів для українських і російських фотографів та одеських конкурсів краси; в якості головного візажиста на перукарському road show «Злиття» від світового бренду Matrix; ведучою майстер-класів від компанії Beauty Blender в м. Одеса).

В ході майстер-класу гостя відзначила, що справжнє мистецтво застосування декоративної косметики в умілих руках здатне не тільки приховати дрібні недоліки, але й підкреслити природні багатства зовнішності, враховуючи індивідуальні особливості характеру. Професійному візажу підвладна необмежена кількість магічних перетворень: гарна форма і правильний колір брів можуть зробити обличчя молодшим й виразнішим, вірно вибраний відтінок рум’ян гарно підкреслить вилиці та буде гармоніювати з кольором губної помади, правильна текстура шкіри подарує свіжий та здоровий вигляд, і т.д. Під час зустрічі учасниці дізналися багато нових і цікавих моментів щодо створення ділового образу: основні правила ділового макіяжу, поширені помилки в MakeUp-і, косметичний MustHave бізнес-леді, секрети ідеального макіяжу від професіоналів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: