fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий клуб Асоціації в Одесі з Оленою Адамовою

05/ 03/ 2019
  Як пробуджується природа навесні, так і жінка бажає оновлення стану душі, а разом з тим і зовнішнього вигляду. З появою перших теплих промінчиків так хочеться якнайшвидше замінити светри та пуховики на яскраві, легкі сукні. І тому Жіночий клуб Асоціації в Одесі запропонував нашим чарівним панянкам разом підняти собі настрій та налаштуватися на зміни, обговоривши моду і стиль, як засіб підвищення самооцінки. Разом з Оленою Адамовою ми поринули у світ психології моди, дізналися чому жінки іноді прагнуть сховатися за одягом та як додати яскравих барв у повсякденне життя. Обміркували оптимальне поєднання зовнішнього вигляду з внутрішнім світом. Насправді ж, гармонія в житті починається з прийняття себе, а стиль та впевненість є його невід’ємною складовою. Тож, любі жінки: Зосередьтесь на власних досягненнях. Думайте позитивно та плануйте своє завтра ще звечора. Позбудьтесь того, що не подобається, чи змініть своє ставлення до цього. Мінімізуйте токсичний потік інформації та людей навколо вас. Приділяйте більше уваги улюбленій справі. Насолоджуйтесь життям! Саме завдяки цьому ви будете отримувати задоволення від самої себе та станете більш впевненою. Адже жінка гарна, коли щаслива - і це її найкраще вбрання.

Як пробуджується природа навесні, так і жінка бажає оновлення стану душі, а разом з тим і зовнішнього вигляду. З появою перших теплих промінчиків так хочеться якнайшвидше замінити светри та пуховики на яскраві, легкі сукні. І тому Жіночий клуб Асоціації в Одесі запропонував нашим чарівним панянкам разом підняти собі настрій та налаштуватися на зміни, обговоривши моду і стиль, як засіб підвищення самооцінки.

Разом з Оленою Адамовою ми поринули у світ психології моди, дізналися чому жінки іноді прагнуть сховатися за одягом та як додати яскравих барв у повсякденне життя. Обміркували оптимальне поєднання зовнішнього вигляду з внутрішнім світом. Насправді ж, гармонія в житті починається з прийняття себе, а стиль та впевненість є його невід’ємною складовою.

Тож, любі жінки:

  • Зосередьтесь на власних досягненнях.
  • Думайте позитивно та плануйте своє завтра ще звечора.
  • Позбудьтесь того, що не подобається, чи змініть своє ставлення до цього.
  • Мінімізуйте токсичний потік інформації та людей навколо вас.
  • Приділяйте більше уваги улюбленій справі.
  • Насолоджуйтесь життям!

Саме завдяки цьому ви будете отримувати задоволення від самої себе та станете більш впевненою. Адже жінка гарна, коли щаслива – і це її найкраще вбрання.

Спікери

1 / 1
Олена Адамова
коуч та медіатор, психолог, кандидат юридичних наук та стильна жінка
Олена Адамова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: