fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації в Одесі: “Мода та мистецтво. Як створити свій персональний стиль”

25/ 09/ 2019
    Зміна сезону надихає на зміну образу. Тому цього разу на Жіночому клубі Асоціації в Одесі ми запропонували надихнутися приходом осені та запозичити в неї щось і для власного стилю. У колі чарівних панянок з компаній ЕВА Одеса ми спробували розібратися, як створити свій персональний стиль та які наразі тренди в моді. І в цьому нам допомагала Галина Москвіна, стиліст, іміджмейкер, арт-директор і фешн-експерт, випускниця курсу University of the Art London. Серед всього ми дізналися: як одяг впливає на наш настрій які фасони, принти, тканини, кольори або образи нам личать як підкорити стихію стилю і навчитися відчувати себе так, як хочеться Ми також познайомилися з новими цікавими дизайнерами Одеси: Таня Кузнецова - бренд Artefaktum, Аурика Дали - бренд Dalauri та Ольга Костюченко - бренд ExcessDress, отримавши їхні консультації щодо підбору стильного гардеробу та унікальних прикрас. Приємним сюрпризом для всіх стали спеціальні знижки і подарунки, а яскрава локація Art Fashion Hub сприяла нестихаючим розмовам до пізнього вечора.
01/

 

Зміна сезону надихає на зміну образу. Тому цього разу на Жіночому клубі Асоціації в Одесі ми запропонували надихнутися приходом осені та запозичити в неї щось і для власного стилю.

У колі чарівних панянок з компаній ЕВА Одеса ми спробували розібратися, як створити свій персональний стиль та які наразі тренди в моді. І в цьому нам допомагала Галина Москвіна, стиліст, іміджмейкер, арт-директор і фешн-експерт, випускниця курсу University of the Art London.

Серед всього ми дізналися:

  • як одяг впливає на наш настрій
  • які фасони, принти, тканини, кольори або образи нам личать
  • як підкорити стихію стилю і навчитися відчувати себе так, як хочеться

Ми також познайомилися з новими цікавими дизайнерами Одеси: Таня Кузнецова – бренд Artefaktum, Аурика Дали – бренд Dalauri та Ольга Костюченко – бренд ExcessDress, отримавши їхні консультації щодо підбору стильного гардеробу та унікальних прикрас.

Приємним сюрпризом для всіх стали спеціальні знижки і подарунки, а яскрава локація Art Fashion Hub сприяла нестихаючим розмовам до пізнього вечора.

Спікери

1 / 1
Галина Москвіна
стиліст, іміджмейкер, арт-директор і фешн-експерт, випускниця курсу University of the Art London
Галина Москвіна

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: