fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий клуб Асоціації у Харкові з ТОП-стилістом Миколою Явдошенком

08/ 08/ 2018
  У сучасному світі жінки можуть дозволити собі очолювати компанії та займатися бізнесом і одночасно виглядати на всі сто відсотків. Саме з цією метою, представниці Харківського офісу Асоціації завітали до Миколи Явдошенкa, ТОП- стиліста та засновника NY Beauty Laboratory. У вишуканній атмосфері гуру волосся поділився своїм безцінним досвідом і таємницями догляду за волоссям у домашніх умовах, адже в нинішний час дуже важко знайти для себе хоч одну вільну хвилину. “Навчитися любити себе”, – ось найважливіші слова, що пролунали під час заходу. Дякуємо майстру та його команді за теплий прийом і неперевершені зачіски у кінці зустрічі.

У сучасному світі жінки можуть дозволити собі очолювати компанії та займатися бізнесом і одночасно виглядати на всі сто відсотків. Саме з цією метою, представниці Харківського офісу Асоціації завітали до Миколи Явдошенкa, ТОП- стиліста та засновника NY Beauty Laboratory.

У вишуканній атмосфері гуру волосся поділився своїм безцінним досвідом і таємницями догляду за волоссям у домашніх умовах, адже в нинішний час дуже важко знайти для себе хоч одну вільну хвилину. “Навчитися любити себе”, – ось найважливіші слова, що пролунали під час заходу.

Дякуємо майстру та його команді за теплий прийом і неперевершені зачіски у кінці зустрічі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: