fbpx

Жіночий Клуб Асоціації у Дніпрі

13/ 03/ 2020
    Чого хоче сучасна жінка? Так, звичайно – успішної кар’єри, щасливої сім’ї, все встигати, бути максимально ефективною... Але не тільки цього. Іще – звичайного жіночого спілкування. Не про бізнес, плани, цілі, стратегії. А про своє, жіноче. Зараз, виявляється, жінкам цього справді не вистачає!  Відчуваючи це, ми запросили учасниць Жіночого клубу до затишного офісу  Асоціації  для цікавого неформально спілкування на свої жіночі теми: хобі та улюблені заняття, боротьба зі стресом, жіноча енергія та способи її відновлення. Щоб обмінятись енергіями, зарядитись та надихнутись. Зустріч припала на п’ятницю, 13, тож, захід ми провели у форматі Small witches Party!  Також на зустрічі була спеціально запрошена гостя – Наталія Притула, звукотерапевт, енерготерапевт, ведуча жіночих практик Перукуа, яка у другій частині провела для нас сеанс релаксотерапії під живі звуки тібетських чаш.  Сеанс тривав годину і дав справжнє відчуття відпочинку та очищення думок. Цей спосіб зняття стресу ми теж взяли собі у скарбничку.  😊  Хочемо подякувати кожній нашій гості за ваші історії, відвертість та душевність🧡. Було чарівно. А також особливе «дякуємо» - Наталії. До нових таких зустрічей!  Дякуємо смачним партнерам:  Фігаро-Кейтерінг  та  Українська Компанія Кави
01/

 

Чого хоче сучасна жінка? Так, звичайно – успішної кар’єри, щасливої сім’ї, все встигати, бути максимально ефективною… Але не тільки цього. Іще – звичайного жіночого спілкування. Не про бізнес, плани, цілі, стратегії. А про своє, жіноче. Зараз, виявляється, жінкам цього справді не вистачає! 

Відчуваючи це, ми запросили учасниць Жіночого клубу до затишного офісу  Асоціації  для цікавого неформально спілкування на свої жіночі теми: хобі та улюблені заняття, боротьба зі стресом, жіноча енергія та способи її відновлення. Щоб обмінятись енергіями, зарядитись та надихнутись. Зустріч припала на п’ятницю, 13, тож, захід ми провели у форматі Small witches Party! 

Також на зустрічі була спеціально запрошена гостя – Наталія Притула, звукотерапевт, енерготерапевт, ведуча жіночих практик Перукуа, яка у другій частині провела для нас сеанс релаксотерапії під живі звуки тібетських чаш. 

Сеанс тривав годину і дав справжнє відчуття відпочинку та очищення думок. Цей спосіб зняття стресу ми теж взяли собі у скарбничку.  😊 

Хочемо подякувати кожній нашій гості за ваші історії, відвертість та душевність🧡. Було чарівно. А також особливе «дякуємо» – Наталії. До нових таких зустрічей! 

Дякуємо смачним партнерам:Фігаро-Кейтерінг  та  Українська Компанія Кави

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: