fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночій клуб Асоціації у Дніпрі. Зустрічаймо весну разом!

06/ 03/ 2019
    Початок весни завжди приносить з собою бажання змін та перевтілень. Отож, напередодні свята 8 березня офіс Асоціації в Дніпрі разом із партнером «БУДЬ в UA», платформи для розвитку українських брендів, запросили чарівних жінок на зустріч в рамках Жіночого клубу в шоурум «БУДЬ в UA». Ми розподілили подію на 2 блоки – спілкування зі стилістом, що могло дати поштовхи на зміни зовнішні, та спілкування з психологом для натхнення та внутрішніх змін. Щодо стилю, ми говорили про це поняття загалом, тенденції в моді, тренди нового сезону: як зробити свій образ цікавішим, як підбирати актуальні взуття та аксесуари. Так, наприклад, стиліст радить не купувати надто великі сумки, особливо дівчатам невеликого зросту, а надавати перевагу невеликим аксесуарам зі сталою формою, а також сумкам-поясам, що є досі актуальними. Трендом сезону є біле взуття, зовсім неактуальними є балетки, туфлі на платформі з каблуком, а взуття на підборах-шпильках в денний час в повсякденному житті – моветон. Психолог в свою чергу нагадала нам, жінкам, що ми є прекрасною слабкою статтю, що перш за все слід любити себе, цінувати кожний момент життя, не залежати від думки оточуючих. Піклуючись про своє тіло, емоції та дух, ми наповнюємо себе енергією та силою. Дякуємо партнеру «БУДЬ в UA» та гостям за теплу зустріч, бажаємо яскравої весни!
01/

 

Початок весни завжди приносить з собою бажання змін та перевтілень. Отож, напередодні свята 8 березня офіс Асоціації в Дніпрі разом із партнером «БУДЬ в UA», платформи для розвитку українських брендів, запросили чарівних жінок на зустріч в рамках Жіночого клубу в шоурум «БУДЬ в UA».

Ми розподілили подію на 2 блоки – спілкування зі стилістом, що могло дати поштовхи на зміни зовнішні, та спілкування з психологом для натхнення та внутрішніх змін.

Щодо стилю, ми говорили про це поняття загалом, тенденції в моді, тренди нового сезону: як зробити свій образ цікавішим, як підбирати актуальні взуття та аксесуари. Так, наприклад, стиліст радить не купувати надто великі сумки, особливо дівчатам невеликого зросту, а надавати перевагу невеликим аксесуарам зі сталою формою, а також сумкам-поясам, що є досі актуальними. Трендом сезону є біле взуття, зовсім неактуальними є балетки, туфлі на платформі з каблуком, а взуття на підборах-шпильках в денний час в повсякденному житті – моветон.

Психолог в свою чергу нагадала нам, жінкам, що ми є прекрасною слабкою статтю, що перш за все слід любити себе, цінувати кожний момент життя, не залежати від думки оточуючих. Піклуючись про своє тіло, емоції та дух, ми наповнюємо себе енергією та силою.

Дякуємо партнеру «БУДЬ в UA» та гостям за теплу зустріч, бажаємо яскравої весни!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: