fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Згідно з дослідженням World Trademark Review, Mamunya IP отримала «Золото» рейтингу інтелектуальної власності в Україні

12/ 02/ 2024
  У щорічному довіднику зазначається: «Mamunya IP є однією з провідних фірм ІВ на українському ринку. Команда має глибоке розуміння як національних, так і міжнародних норм, а їхній ретельний підхід до надання індивідуальних порад дозволяє клієнтам розробляти комплексні стратегії щодо торгових марок. Фірма є надійним партнером для тих, хто намагається захистити та максимізувати цінність своєї інтелектуальної власності». Дослідники визнали керуючого партнера Олександра Мамуню професіоналом Золотої ліги з інтелектуальної власності, який так прокоментував свою роботу: «Олександр Мамуня — чудовий вибір для виконання складної роботи з інтелектуальної власності. Клієнтура його любить, і він зазначив: «Ми цінуємо Олександра за його стратегічний і орієнтований на результат підхід. Його сильні навички ведення переговорів безцінні для клієнтів. Він висококласний юрист». Ганна Прохорова та Анастасія Міндрул отримали «Срібло». «Ганна — чудовий юрист. Вона забезпечує якісний результат і з великою відповідальністю ставиться до справ». «Анастасія володіє глибокими знаннями щодо судового переслідування торгових марок. Вона постійно проводить всебічний аналіз, а її рекомендації представлені в чіткій та зрозумілій формі. Вона завжди йде далі». Ми надзвичайно пишаємося нашою командою та раді бути визнаними на світовому рівні.

У щорічному довіднику зазначається: «Mamunya IP є однією з провідних фірм ІВ на українському ринку. Команда має глибоке розуміння як національних, так і міжнародних норм, а їхній ретельний підхід до надання індивідуальних порад дозволяє клієнтам розробляти комплексні стратегії щодо торгових марок. Фірма є надійним партнером для тих, хто намагається захистити та максимізувати цінність своєї інтелектуальної власності».

Дослідники визнали керуючого партнера Олександра Мамуню професіоналом Золотої ліги з інтелектуальної власності, який так прокоментував свою роботу: «Олександр Мамуня — чудовий вибір для виконання складної роботи з інтелектуальної власності. Клієнтура його любить, і він зазначив: «Ми цінуємо Олександра за його стратегічний і орієнтований на результат підхід. Його сильні навички ведення переговорів безцінні для клієнтів. Він висококласний юрист».

Ганна Прохорова та Анастасія Міндрул отримали «Срібло».

«Ганна — чудовий юрист. Вона забезпечує якісний результат і з великою відповідальністю ставиться до справ».

«Анастасія володіє глибокими знаннями щодо судового переслідування торгових марок. Вона постійно проводить всебічний аналіз, а її рекомендації представлені в чіткій та зрозумілій формі. Вона завжди йде далі».

Ми надзвичайно пишаємося нашою командою та раді бути визнаними на світовому рівні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: