fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Зелена» традиція продовжується

30/ 03/ 2021
    Представництва авіакомпаній AIR FRANCE KLM в Україні спільно з Посольством Королівства Нідерланди в Україні й голландською компанією MOQOD продовжили «зелену» ініціативу, розпочату в листопаді 2019 року, та висадили 27 березня 2021 року 28 дерев liriodendron tulipifera у «Добропарку» в рамках акції «Посади іменне дерево». У 2019 році авіакомпанії AIR FRANCE KLM в Україні взяли флешмоб по висадці дерев від голландської компанії Rijk Zwaan  - #Sharing_a_healthy_future_for_Ukraine – і таким чином підтримали концепцію дбайливого ставлення до навколишнього середовища та активних дій по вирішенню екологічних проблем сьогодні. Цього разу флешмоб був переданий голландській компанії MOQOD в Україні. Посольство Королівства Нідерланди підтримує та завжди бере активну участь в екологічних ініціативах голландських компаній в Україні.
01/

 

Представництва авіакомпаній AIR FRANCE KLM в Україні спільно з Посольством Королівства Нідерланди в Україні й голландською компанією MOQOD продовжили «зелену» ініціативу, розпочату в листопаді 2019 року, та висадили 27 березня 2021 року 28 дерев liriodendron tulipifera у «Добропарку» в рамках акції «Посади іменне дерево».

У 2019 році авіакомпанії AIR FRANCE KLM в Україні взяли флешмоб по висадці дерев від голландської компанії Rijk Zwaan  – #Sharing_a_healthy_future_for_Ukraine – і таким чином підтримали концепцію дбайливого ставлення до навколишнього середовища та активних дій по вирішенню екологічних проблем сьогодні.

Цього разу флешмоб був переданий голландській компанії MOQOD в Україні.

Посольство Королівства Нідерланди підтримує та завжди бере активну участь в екологічних ініціативах голландських компаній в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: