fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Здобутки бізнесу за тиждень

19/ 12/ 2020
  Після деякого затишшя минулого тижня, поточний потішив нас двома прийнятими важливими ініціативами, на які очікувала спільнота Асоціації. Так, маємо два здобутки, що стосуються сфери роздрібної торгівлі та інвестиційного клімату. Отже, коротко про головне: 1.Верховна Рада прийняла Закон для збільшення інвестицій в Україну 17 грудня, ВРУ підтримала законопроєкт №3760 «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями». Документ передбачає, що інвестиційні проєкти вартістю від 20 млн євро можуть отримати державну підтримку у вигляді податкових пільг, надання в оренду земельних ділянок, розвиток інфраструктури. Зокрема, це стосується проєктів будівництва, модернізації, технічного та/або технологічного переоснащення об’єктів, придбання необхідного обладнання та комплектуючих виробів до нього у таких сферах, як переробна промисловість, видобувна галузь, поводження з відходами, транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, логістика, освіта, наукова та науково-технічна діяльність, охорона здоров’я, мистецтво, культура, спорт, туризм та курортно-рекреаційна сфера. 2.Верховна Рада уточнила відповідальність субєктів господарювання за дії відвідувачів 17 грудня, ВРУ ухвалила законопроєкт №3890, який зокрема уточнює вимогу до носіння масок відвідувачами торгових точок. Зокрема, на прохання бізнесу, було прибране положення, згідно з яким передбачалася відповідальність субєктів господарювання фактично за дії споживачів, які не одягають маски. Ми вдячні комітету ВРУ з питань здоровя нації, медичної допомоги та медичного страхування за врахування пропозицій Асоціації і надання офіційно права відмовляти в обслуговуванні порушникам законодавства та нести відповідальність виключно за дії, які залежать від субєктів господарювання. Асоціація дякує народним депутатам за прийняття цих важливих рішень. Ми сподіваємося, що позитивний тренд на прогресивні зміни продовжиться й надалі!

Після деякого затишшя минулого тижня, поточний потішив нас двома прийнятими важливими ініціативами, на які очікувала спільнота Асоціації. Так, маємо два здобутки, що стосуються сфери роздрібної торгівлі та інвестиційного клімату. Отже, коротко про головне:

1.Верховна Рада прийняла Закон для збільшення інвестицій в Україну

17 грудня, ВРУ підтримала законопроєкт №3760 «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями».

Документ передбачає, що інвестиційні проєкти вартістю від 20 млн євро можуть отримати державну підтримку у вигляді податкових пільг, надання в оренду земельних ділянок, розвиток інфраструктури.

Зокрема, це стосується проєктів будівництва, модернізації, технічного та/або технологічного переоснащення об’єктів, придбання необхідного обладнання та комплектуючих виробів до нього у таких сферах, як переробна промисловість, видобувна галузь, поводження з відходами, транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність, логістика, освіта, наукова та науково-технічна діяльність, охорона здоров’я, мистецтво, культура, спорт, туризм та курортно-рекреаційна сфера.

2.Верховна Рада уточнила відповідальність суб’єктів господарювання за дії відвідувачів

17 грудня, ВРУ ухвалила законопроєкт №3890, який зокрема уточнює вимогу до носіння масок відвідувачами торгових точок.

Зокрема, на прохання бізнесу, було прибране положення, згідно з яким передбачалася відповідальність суб’єктів господарювання фактично за дії споживачів, які не одягають маски. Ми вдячні комітету ВРУ з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування за врахування пропозицій Асоціації і надання офіційно права відмовляти в обслуговуванні порушникам законодавства та нести відповідальність виключно за дії, які залежать від суб’єктів господарювання.

Асоціація дякує народним депутатам за прийняття цих важливих рішень. Ми сподіваємося, що позитивний тренд на прогресивні зміни продовжиться й надалі!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: